Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnék megint beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megint beleszeretni a férjembe, ha részemről már kihunyt a tűz?

Figyelt kérdés

16 éve vagyunk együtt és 3 gyermekünk van.


Tudom, hogy szörnyen hangzik, de már képtelen vagyok úgy tekinteni a férjemre mint régen. Néha már a jelenléte és a hangja is idegesít.

Amúgy nincsenek viták, veszekedések, szó sincs megcsalásról, csak egyszerűen kihűlt a kapcsolatunk.

Ő még mindig azt mondja, hogy szeret, én vagyok álmai nője stb. de ez egyre inkább olyan mint egy jól begyakorolt mondóka.

Próbáltam több kettesben töltött időt beiktatni, de kezdetben sem használt, most meg már nem is vágyom rá, így még nehezebb rászánni magam.


Mi válhat még be ilyenkor? Van még remény?


2015. szept. 11. 08:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a filmet:

[link]

2015. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az egy jó jel hogy ezt a kérdést feltedted,

mert akkor te is megakarod menteni a kapcsolatotok.

Pont te vagy a remény .....

2015. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Huh hát ha már itt tartasz érzelmileg, hogy a hangja és a jelenléte is idegesít, az gáz, ott már nem tudsz mit tenni. Az érzelmeket nem lehet kikényszeríteni senkiből, így belőled sem. De bizonyára valami csak kiváltotta belőled ezt a negatív érzést a férjed iránt, még akkor is, ha nincsenek igazán konfliktusok. Talán megváltozott, igénytelen lett?

Szóval szerintem ha komolyan így érzel, akkor ezt nem tudod megjavítani, meg nem történtté tenni.

2015. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem,többet kéne foglalkoznod,elmondani neki a problémáid ,és ha tényleg szeret akkor ezeken javít,hogy megkapd régi énjét akibe bele szerettél...
2015. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Felejsd el a külső ingerek,ki mit mond ,a tanácsok és a külső dolgok,vagy emberek sokban befolyásolják ezt az érzést,ezeket egy időre rekeszd ki és koncentrálj a férjedre, egészen máshogy fogod látni őt,hidd el....
2015. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
sehogy nem tudsz megint, az életben ezek egyszeri dolgok. megszoksz vagy megszöksz.
2016. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!