Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti főztök külön a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti főztök külön a férjeteknek, ha amúgy van otthon főtt étel, csak ő nem eszi meg, mert másnapos?

Figyelt kérdés
A férjem általában nem eszi meg a másnapos kaját, nagyon ritka, amikor megeszi. Persze, nem várnám el, hogy másnapos sültkrumplit és rántotthúst egyen, mert az tényleg csak frissen jó, de tegnap pl rakottkrumplit főztem, maradt még mára egy jó nagy adag, így ma nem főztem. De előre tudom, hogy hazajön majd éhesen, és nem akarja majd megenni (pedig szereti, tegnap megette). Úgyhogy már elkezdtem gondolkozni, hogy mit kéne összeüssek neki, bár nem igazán van kedvem főzni így, hogy van egy csomó kaja. Ti ilyenkor főztök külön, vagy egyen amit akar? Nem gonoszság hagyni, hogy hideget egyen munka után?
2015. nov. 20. 14:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem főzök neki külön, de egyébként sem szokott ilyen kaja lenni itthon, mert egyikünk sem szereti(leves, főzelèk, pörkölt kivétel, de azok ugyanolyanok melegítve is mint frissen).
2015. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%
Csak akkor nem eszi meg a másnapost, ha gazdag az illető (a gazdagok pazarolni szeretnek)
2015. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
Most komolyan jól értem, hogy nem is tud főzni a férjed és nem képes megtanulni? Lol.
2015. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

Mi sem eszünk másnapos kaját.

Bár vannak ételek,amik több napig is jók,pl a töltött káposzta.

2015. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
29%

En 2 napra szoktam fozni. Minden nap dolgozok délután 4-ig és 2 kicsi gyerekem van. Ha minden este foznék akkor nem jutna ido más tevékenységre : mosás, takarítás, kert, udvar, gyerekek stb.

A férjem is megszokta, h minden nap friss étel volt, de belátta, h nem tudom megoldani. Neki eros kaja kell (hus hússal) és ilyen tejbegríz az csak nyalánkság.

2015. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesen értelmezett párkapcsolati szereposztás. A férjed egyébként túl lát önmagán?
2015. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Nem :D Sose értettem az ilyen finnyás embereket ott a kaja, de nem eszi meg, mert nem 1 órán belül készült? Érdekes... Ha nem lenne más, biztosan megenné, úgyhogy nem főznék. Jó, hogy nem ott marad a nyakadra egy adag rakottkrumpli.
2015. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
25%
Én sem szeretem több napig ugyanazt enni. Ezért nem is főzök csak aznapra. Így viszont minden nap főznöm kell....ami nem épp jó, de legalább minden nap más van és friss. Egyébként az én férjem sem enné meg a másnapos kaját.
2015. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%

Én eleve úgy főzök, hogy a férjem eszik belőle este vacsorára, és másnap ugyanazt viszi ebédre. Aztán aznap este megint vacsizik más ételből, és annak a felét viszi a következő nap. Nincs vele semmi baja. (Még az kéne, hogy csak mert másnapos, ne egye meg). Egyébként bizonyos ételeknek még jót is tesz, ha másnapos. Pl Húsleves, töltött káposzta...


Biztos nem főzőcskéznék ezért pluszban. Ha neki friss kell, akkor főzzön magára a férjed. Vagy az derogál neki? Ez van:) Ezért ne téged ugráltasson már.

2015. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Én főzök neki bármit, amit szeretne és ha másnap mást kíván, akkor megkapja azt a mást. Szeretem ha elégedett.
2015. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!