Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti főztök külön a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti főztök külön a férjeteknek, ha amúgy van otthon főtt étel, csak ő nem eszi meg, mert másnapos?

Figyelt kérdés
A férjem általában nem eszi meg a másnapos kaját, nagyon ritka, amikor megeszi. Persze, nem várnám el, hogy másnapos sültkrumplit és rántotthúst egyen, mert az tényleg csak frissen jó, de tegnap pl rakottkrumplit főztem, maradt még mára egy jó nagy adag, így ma nem főztem. De előre tudom, hogy hazajön majd éhesen, és nem akarja majd megenni (pedig szereti, tegnap megette). Úgyhogy már elkezdtem gondolkozni, hogy mit kéne összeüssek neki, bár nem igazán van kedvem főzni így, hogy van egy csomó kaja. Ti ilyenkor főztök külön, vagy egyen amit akar? Nem gonoszság hagyni, hogy hideget egyen munka után?
2015. nov. 20. 14:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem főznék külön, felnőtt ember, ha nem tetszik neki a vålaszték oldja meg. Nyilvan ennyibol nem tudom nalatok milyen a munkamegosztas de pl nalunk elkepzelhetetlen lenne az ilyesmi, eleve egyutt fozunk ebedet hetvegen azon kivul meg ha vlki akar vlmit megoldja magának, persze ha pl megkivanom a bundaskenyeret megkerdezem kér-e ő is, ha igen csinalok, de ez oda-vissza működik....
2015. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ez nálam is sokszor gond, ha egyszer telekajálom magam valamivel, akkor nehezen veszem rá magam, hogy ismét ugyanazt egyem másnap, de próbálok mindig keveset főzni.

Persze van, amiből nem lehet, pl. a töltött káposztából, de azt meg simán eleszegetem napokig. :D

Külön főzni ritkán szoktam, ilyenkor hideget eszik, vagy olvaszt ki virslit a fagyasztóból.

2015. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!