Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban nem létezik tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem létezik tökéletes párkapcsolat/házasság?

Figyelt kérdés

Aki mást mond, az hazudik? Az általános nézet ez, úgy vettem észre. De miért? Miért gondolja azt mindenki, hogy az a normális, hogy veszekszünk és éjszaka külön szobában alszunk?

Nekem több éves a házasságom, és soha semmi gond nem volt. Nem azért, mert alárendelnénk a vágyainkat a másiknak, fejben idealizálnánk az egészet, satöbbi, hanem mert tényleg nincsen probléma. Egyetértettünk a házvásárlás kérdésében, egyetértettünk a gyerekvállalásnál, nehézségek nagyon nem voltak, mert szerencsére támogató környezetben vagyunk, jó munkahely mindkettőnk részéről, és mi magunk is jól tudjuk kezelni a felmerülő gondokat, olyan szinten, hogy kb azonnal megoldódik. Annyira valószínűtlen, hogy ez tényleg így legyen? Idővel vajon ez változni fog (mondjuk, 12 éve így megy, most mégis, mitől változna)?


Akkor most én hazudok, hülye vagyok és nem tudom, milyen a házasságom, avagy csak ennyire ritka lenne a jó/hibátlan házasság? Miért az a normális, ha tányért törögetünk néha és ajtókat csapkodunk? Miért nem az az alapértelmezett, amit én élek át nap nap után, miért ez számít különlegesnek?


2015. dec. 10. 15:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
51%

19


Ha az illető az orvos előtt normális, a család előtt viszont nem, akkor ez tudatos viselkedés, tehát emberünk valójában NEM beteg. Ennyi.


Ha pedig mégis az, azt ki lehetne mutatni egyébként, és megfelelő intézménybe helyezni. Ugyanis az ilyen betegek, ha betegek egyáltalán, ön és közveszélyessé válhatnak bármikor.

2015. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

# 21 Időpont ma 19:10 - Hidd el, hogy ez nem tudatos viselkedés, ösztönösen van nála egy félelem bizonyos emberektől, még gyerekkorából, akik előtt "viselkedni kell". Amit az anyja belenevelt, azt nem tudtuk kigyomlálni.

Az intézménnyel elveszítené a rendes nyugdíjat, ezt a család nem tudja bevállalni.

2015. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!