Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik egy talán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egy talán olyan férfi, aki kitart a felesége mellett, nem rúg fel egy jó házasságot, nem újít be egy tarisznyát harmadiknak?

Figyelt kérdés

Vagy ma már mindenki félredug, ne is várjam, hogy hűséges, család centrikus férfit találjak?

Nem csaltak meg, csak nyitott szemmel járok.



2015. dec. 12. 23:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
10-es válaszoló, végre értem és átérzem, amikor általánosítanak az emberek. Kösz baccameg! Azt hiszed nők nem lépnek félre? Csak szeretnéd...Nem nemtől függ ki a normális!
2016. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
10-es vagyok. Én nem àltalànosítok még most se!!! Csak elmondtam hogy velem mi történt. Mert most én is azt hallgatom hogy gondoljam át, nem biztos hogy ezért felkéne rúgni egy kapcsolatot stb.... Biztos nők is viselkednek így, nem a nemtől függ!
2016. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%

Léteznek normális, rendes férfiak, akik kifejezetten egy nő mellett akarják leélni az életüket. Csak ezek a pasik általában pont nem érdeklik a nőket. Több ilyet ismerek már, kettő közülük még így 30 fölött is egyedül van. Engem (nő vagyok) is leszóltak más nők hogy miért barátkozok ilyen lúzerekkel, gáz pasikkal, stb. Szóval én a nőket hibáztatom, mert a legtöbbnek a menő, jóképű, félredugós idióták kellenek. Azt hiszik hogy mellettük majd jókisfiúkká válnak... de ilyen max a mesékben van.

Szóval vegyétek észre végre a normális pasikat is.

2016. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Én észre vettem, mégis ők bassztak át a legdurvábban a végén, nem a macsók (egy macsó pasim se volt). Gyszerűen túl csendes, kedves, kifinomult voltam, nem rikácsolós tejcsárda.

Ja és persze most is én vagyok a szemét csak mert nem kezdek többé senkivel komolyan:)

2016. jan. 3. 09:31
 15/19 DominaReniMrMazo válasza:

Igen!! Létezik!!

Ám ebben nagyon sok szerepe és felelőssége van a Nő-nek!!

2016. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is megcsalt, bármit előbb elhittem volna róla mint ezt!!!!! Azóta sem tértem még magamhoz :(
2016. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nemcsak a macsók csalhatnak meg. Vannak az ilyen kedves, békés kis arcok is, akik suttyomban mennek félre...
2016. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ėn nőkėnt ugy gondolom,hogy egy idő után a felesėg megszokott,unalmas lesz!Megszokják h van kaja a hűtőben,ės az asztalon ha kell,rend van,tisztaság,minden otthoni dolog ellátva!Van szex mert minden este együtt fekszetek le,van tiszta ruha,ės sorolhatnám.... A fėrfi felfedező,nyitott az újra!Egyszer egy exem azt mondta nekem mikor kiderült h megcsalt kb 3×ra hogy de mindig hozzád jövök haza,tėged szeretlek,de minden nő más ėlvezetet nyújt!Mondanom se kell ugye elhidegüktem,undorodtam tőle nem tudtam tullėpni!Az utolsó 2ėvben alig az utolsó egy ėvben egyáltalán nem voltam hajlandó szexelni vele!Igėrgetett mint az előzőknėl,de 6ėv után szakitottam vele!Mi nők sokan buták vagyunk!Azt hisszük rendes nőt keresnek,de nem!Addig vagy ėrdekes mig nem adod bele magad 100%ig!Mig küzdeni kell ėdted!
2016. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.

Ja és igen nők is lazán megcsalják a párjukat, ezt is én is egyre többször látom. Hiába van már komoly kapcsolata meg gyereke(i) is mondjuk.

Szóval, szerintem is nagyot esett az erkölcsi színvonal az utóbbi időben.

2016. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!