Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nincs sex mert a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs sex mert a ferjem depresszios mivel a jobb csuklom eltort. Ezert mar kb 2-3 honapja nem kivanja a szexet es engem. Ez normalis?

Figyelt kérdés

A depreszio oka az hogy a csuklom eltort ezert aggodik de az is a baja hogy lefogytam egy kicsit(57kg). A masik problema az az hogy az utolso sex alkalmaval vmi feher pöttyök jelentek meg a makkján , nallam viszont semmi problema sem jelentkezett.

Neha azt mondja hogy nagyon aggodik miattam, maskor meg arra utal hogy tulsagosan lefogytam es a ferfiak altalaban a kicsit husosabbakat szeretik. Törodni se nemnagyon torodik velem mind a laptopon olvasgat.

Mar sokszor az az erzesem hogy ensem kivanom ot a nemtörödése miatt. (Amikor jol voltunk akkor is en voltam inkabb az aki jobban kivanta a szexet.)


Ez ugye nem normalis hogy a depressziora fog mindent ? Megcsalni nem csal meg de oszinten lehet jobban orulnek ha megcsalna mert akkor tudnam mi a kovetkező lepes de igy nem tudom mit tegyek ?.

(4eves hazasok 28eves)



#depresszió #nincsSex
2016. febr. 7. 10:24
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szerintem ne eroltesd. Legyel monel csinosabb ,szexisebb.lassa,hogy masok megneznek. Nalam is az a gond h 57 kg vagyok..
2016. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerintem ha valak igazán szeret ezek az apróságok nem törnek pálcát a kapcsolatotok fölött... kicsit gondolkodj el, hogy megéri-e vele lenni.
2016. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudom, sajnos igazatok van.
2018. febr. 19. 14:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Szegeny nem lehetett egyszeru, mi lett veletek?
2020. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

koszonom az egyuttérzést, hál Istennek egezsegileg rendbe jottem, de egyre jobban azt veszem eszre h a férjem az akaratom ,amit en szeretnék semmibe veszi.

Váláson gondolkodok.

2020. aug. 15. 11:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Jo sokaig elhuztad ha meg azota is tart, megbeszelni nem lehet? Sex azota sincs? Ha ennyire a valason gondolkozol lehet erdemes lenne lepni, eltelt jo par ev a kerdes ota.
2020. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!