Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszu tavon kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszu tavon kapcsolatban elok, ti oszinten megmondanatok?

Figyelt kérdés

Szoval tegyuk fel a ferjetek/felesegetek hipererzekeny, imad titeket, de egy kupac onertekelesei problemaja van. Csunyanak tartja magat, kovernek stb.


A helyzet az, h a ferjem kb a duplajara hizott, ugy nez ki mint valami hogolyo, folyamatosan zabal, nem sportol, imad engem es utalja magat es mindig azzal jon h o "dagadt" en pedig mindig elmondom, hogy nem dagadt, csak hasa van es hogy nekem ugy tetszik ahogy van, mikozben ez baromira nem igaz.


Egyszeruen nem kivanom szexualisan, egyaltalan es hiaba noszogatom, h sportoljon velem, egyszeruen nem moccan:-))Szoval ha tudnatok, hogy parotok erzekeny es hajlamos a depressziora, megmondanatok neki hogy kover?


Vagy inkabb jatsszam tovabb ezt az "ooooo hat semmi baj, jol nezel ki" fals lemezt?Viszonyitaskepp: 177cm es 106 kilo:-)))


Egyebkent nincs gyerekunk, en 165/56 vagyok, rendszeresen futok, edzem es adok magamra, o pedig szabalyosan elfolyik:-))Szoval valahogy meg kene ezt a hizast nala allitani, de egyszeruen rettegek attol, hogyha kimondom, h dagadt akkor melydepresszioba esik:-))


Ti mit tennetek? 30-asok vagyunk


2016. márc. 29. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én már előbb szóltam volna neki, ha tetszik neki ha nem
2016. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi egyes, de hajlamos a depressziora, gyogyszert szed ra, marmint hogy ne legyen depresszios. Ha "normalis" lenne, velhetoleg mar el ondtam volna neki, de igy egyszeruen rettegek attol, h befordul:-)))
2016. márc. 29. 20:15
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Miért kell neki hazudni?

A gyógyszer akkor meg nem hat ezek szerint.

2016. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fozz egeszseges kajakat es csak az lenne otthon. Magadra is hivatkozhatsz, h azert.... Ha lead par kilot, utana jonne meg a kedve a mozgashoz! Magamrol tudom. Az etkezes 70-80% es maradek a mozgas a fogyashoz. Amugy az antidepresszans is hizlal, sot nem artana neki vercukor es pajzsmirigy vizsgalat. Ha ezek nincsenek rendben, nehez fogyni... Sok erot kivanok!
2016. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Így is afelé halad,hogy befordul..még tovább hízik..Minél kövérebb valaki,annál nehezebb erőt vennie önmagán és neki kezdeni diétázni,és sportolni.

Nekem is sikerült fogyni 33 kg-t..Mondjuk én 21 éves vagyok.

2016. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egeszseges kajakat fozok zomeben, persze itt ott becsuszik valami gyorskaja is nala, de nem veszes mertekben. Inkabb az a baj, h nem mozog.


Ma momdtam neki, hogy valaszthat: husz perc a futogepen, vagy husz perc az ellipszis treneren. Erre nagy nehezen, ilyen gyerekes fejet vagva felmegy a futogepre, setalasra allitja, es nyujtogatja a nyelvet. Kemeny tiz perc utan be is fejezte az "edzest":-)))


Egyebkent negyvenes eveiben jar, de mar oszinten nem tudom mit csinaljak. 85 kilo volt amikor megismertem es 6 ev alatt felhizott 106-ra. Idokozben volt, h leadott 11 kilot, de vissza is szedte.A szulei mi dig megmondjak neki, h kover de ez tok rosszul esik neki, ugyhogy kvazi megvedem, h "o igy jo".


Neki az hozzaallasa, hogyha nekem tetszik, a tobbi nem erdekli. A masik az, hogy en neha szeretek csokit-jegkremet enni, heti egyszer legalabb, most bujkaljak a lakasban h ne lassa hogy eszem?:-)))


Hozzateszem napi masfel orat edzek, kiveve a vasarnapot, olyankor nem moccanok:-))Azt erzi, h nem kivanom ot szexualisan, mert nem szexelunk es sokoszr mindja, h biztos mar nem tetszik nekem, ami igaz, de mindig azt mondom, h nincs hangulatom stb:-)


Koszi a valaszokat, lehet, h beszelek errol egy pszichologussal mielott dontok,mert egy ilyen embernel ez komoly traumat okozhat, es kihathat az egesz eletszemleletere.

2016. márc. 29. 21:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt teljesen egyszerűen lehetne kezelni.. MEgmondod neki, hogy igen, kövér vagy, tegyél ellene mert lassan már nem kívánlak.


Az én párom meg qrva jól néz ki, bár szerintem már +10 kilóval is jó volt (szálkásít). Egyáltalán nem kövér, csak tipikus vízilabdás "úszógumija" van. Azzal nem tud mit kezdeni és folyton azt hallgatom napjában többször, mikor meglátja magát a tükörben, hogy jajj de kövér. Sokszor már meg se hallom.


Egyébként elhiszem, hogy tényleg annak látja magát, de a kockái eddig is látszódtak, most még jobban, van egy minimális oldalhusija, és ezt hallgatom. MEguntam bizonygatni, hogy szerintem nagyon nagyon szexi.


Szóval nem értem, hogy te mi az istenért hazudsz? Rém unalmas azt hallgatni, hogy "dagadt vagyok" miközben tényleg nem és rémunalmas azt bizonygatni, hogy tökéletes. Én az egyiket kilőttem.. te meg önszántadból sorba álltál, hogy hallgatod, hogy dagadt, jól is látja, te pedig hazudsz neki azzal, hogy tetszik, miközben rohadtul nem.

2016. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szembesítsd vele hogy az hogy nem mozog előbb utóbb az egészségének a kárára megy. Egyébként meg akit tényleg nagyon zavar a külseje az tesz is ellene. Szerintem mondd el neki hogy már nem kívánod annyira így mert amíg bizonygatod hogy neked így is tetszik neki jó lesz így. De ha érzékeny mindenképp biztosítsd hogy te támogatod és csak jót akarsz neki is és a kapcsolatotoknak is mert ez olyan dolog amire a kapcsolatotok is rámehet a végén.
2016. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Kezdem azzal: kövér csaj vagyok, hajlamos depire, szóval magamból indulok ki.


Utálom, ha valaki azt hazudja, hogy nem is vagyok kövér.

Mondjon bármit, csak ezt ne!


Másrészt: megmondod, hogy szereted, de 5-10 kilóval jobban nézne ki.

És igen, akkor fagyizz meg csokizz, ha nem látja. Látod, neked ez is nehéz, hát még le is mondani róla.


Dicsérd meg, ha lead pár kilót, ennél jobban nem motivál semmi.


Bedobhatsz olyat is, mikor futógépen van, hogy milyen jól látszik az izmos feneke, egész nap elnéznéd. Turi ráhúz még tíz percet. :)

Járjatok kirándulni, táncolni, úszni: az is mozgás. Lehet tollasozni, tekézni, teniszezni, stb.

Mindegy, csak élvezze. Mindenki talál hozzá illő mozgást. Ne az legyen a jelszó, hogy sportoljon! Legyél cseles: hívd el, hogy próbáljátok ki, legyen játék, baráti találkozó, hétvégi program. A sport szó el se hagyja a szádat! ;)


És rengeteg múlik a kaján.

Melóban mit eszik?

Csomagoljatok együtt kaját.

2016. márc. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

őszinteség.

amúgy nem egyik napról a másikra lett ennyi. neki nem tűnik fel, hogy gusztustalan?


szóval; megmondod neki, hogy bocsi igen kövér vagy, nem akarok veled szexelni. vagy elkezdesz mozogni, fogyni, vagy ennek annyi, mert nem mondok le a szexről egy életre.


ha érzékeny ha nem, ha érdekled, megérti.


(én pasim is extra érzékeny, régen én is csak célozgattam, ma már odamondom neki, szarul esik neki? igen. de csak így változtatott.)

2016. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!