Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom, mit tegyek, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tegyek, úgy érzem, mintha csak engem izgatna a dolog, pedig mindkettőnket érint. Tanács valaki? vagy csak egy kis segítő szó? Most nagyon jól esne.

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy babát várok, 2 hónapos terhes vagyok. örülünk mind a ketten neki, de még 1 éve se vagyunk együtt. amikor megtudta, egyből azt mondta, hogy összeházasodunk és kész, én mondtam neki hogy nem kényszerítem semmire, ha nem vesz el nekem úgy is jó, azt mondta, hogy ő igen is akarja, meg kérdezte, hogy én akarom-e, mondom igen, persze, csak ne érezze kényszernek, tudom, hogy anélkül is számíthatok rá. ez volt már vagy 3 hete, gyűrűt még azóta se kaptam, akárhányszor próbálom felhozni a témát, vagy akármit a közös jövővel kapcsolatban, folyton azt mondja, majd lesz valahogy. Én nem akarom sürgetni, de szüleim egyre csak kérdezik, hogy mik a tervek, én meg semmit nem tudok mondani, mert addig nem kezdem el szervezgetni az esküvőt se, míg egyáltalán el nem jegyzett, ráadásul az ő anyukája is elkezdett ma faggatni, h akkor mi lesz, és neki se tudtam mit mondani, és már teljesen neki vagyok keseredve a dolognak itt bőgök, mert tudom, h jogos, h tudni akarják, mi lesz de én se tudok semmit és már elegem van.....
2016. máj. 9. 21:00
 1/4 CptTomato ***** válasza:

Szió!

Gratula a babához :)


Ami a többit illeti... senkit nem érdekel...vagy ne érdekeljen mikor házasodtok össze. Szerintem még korai a baba miatt kár lenne ha még érzelmileg nem vagytok ott.... és hidd el a baba lesz a legutolsó akit érdekel ti mikor házasodtok össze :)

Szerintem várjatok amig ki nem derül hogy kibírtok-e egymás mellet egy életet vagy sem.

2016. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
3 het az semmi! Gyurut valogatott, rendelt, stb... Meg adj neki idot!
2016. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fog venni, és nem is fog elvenni magától. Ne várjál rá, mert hajadon mész nyugdíjba.

Az a baj, hogy kevés az önbizalmad.

Egyszerűen vedd férjül. Más nők is így csinálják. Nézzél ki egy gyűrűt, és vidd el magaddal, mutasd meg neki, hogy ezt vegye meg. Hidd el, megveszi, ha van rá pénze. És örülni is fog, hogy nem neki kell keresgélnie, és annak is hogy olyat vehet neked, ami tetszik, és Te választottál.

Utána kezd el az anyósokkal közösen az esküvő szervezését. A férfiaknak meg csak annyit mondjatok, főleg a párodnak, hogy melyik hétvégén lesz, de azt sokszor, mert elfelejti, és elmegy dolgozni.

Majd, mielőtt indulni kell, a templomba, ad neki oda a ruháját, hogy ezt vegye fel, majd indulás.

Ha nem csak az esküvőről beszélsz vele, akkor csendben tűri a sorsát, és nem fog ellenkezni.

Ezt velem is végig csinálták...

38F

2016. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd azt nekik, amit a pasid mondott. Hogy el fog venni. 3hét kevés, intézkedni is. Most sok a kavar és sok dolog változik, de én hinnék a pasimnak. Meg fog kérni, el fog venni.
2016. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!