Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki el tudná nekem "adni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná nekem "adni" a házasság intézményét, akár egy sales-es a termékét?

Figyelt kérdés

Nem igazán fogom fel, hogy egy férfi manapság miért is menne/megy bele ilyesmibe, mikor semmiben nem jelent neki előrelépést.

Lehet, hogy valami nem tudok róla, nem mondtak el nekem?


Megköszönném!



2016. máj. 29. 09:55
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon aktuális és racionális érv:

Ha nem vagy házas, nem igényelhetsz csok-ot. A házassági anyakönyvi kivonat egy papír, ami akár 10 milliót is érhet.


Mielőtt bárki félreérti, még jóval a csok előtt házasodtunk, érzelmi okokból. Ha racionálisan végiggondolom, már előtte is együtt éltünk, volt gyerekünk, és mindkettőnknek volt munkahelye, ezeken a házasság nem változtatott. Mégis sokkal jobb így.

2016. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

Köszi 21-es, hogy felhoztad a CSOK-ot.

Egyetlen kérdésem lenne :)


2016.01.01 előtt mi lett volna a válaszod ugyanerre a kérdésre?

2016. máj. 30. 15:51
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ezért is írtam, hogy ez egy aktuális érv.

De majd megkérdezem a férjemet, hogy tud-e mondani egy racionális okot, ami miatt feleségül vett.

2016. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Vajon kap-e vacsorát, ha nem tud szolgálni semmivel(amit egy nő is elfogad)...
2016. máj. 30. 17:09
 25/49 anonim ***** válasza:
64%
Egyetlen érvem van: ha intenzívre kerül a "csak" élettársad, NEM mehetsz be látogatni, hiába éltek együtt x éve, mert jogilag SENKIJE nem vagy. A gyerek-rész pont nem érdekel, de ez eléggé húzóérv nekem.
2016. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Különben meg fárasztó, hogy meg kell győzni téged arról, hogy van értelme. Mikor kijelentetted, hogy nem tervezel házasságot kötni. Ez olyan, hogy aki úgy érzi csinálja, aki nem az meg ne.
2016. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

26-os

Fárasztó vagy sem, így működik az eladás.

Bemegyek a tescoba kenyérért és neked rá kell venned, hogy vegyem meg a te WC-illatosítódat is. Nem szándékoztam ilyet venni, ha vennék akkor is lenne elképzelésem arról, hogy milyet vennék, szóval innen kell megoldanod. Csomagold be, magyarázd el, vegyél rá.

2016. máj. 31. 14:23
 28/49 anonim ***** válasza:
52%

Mert isten igy rendezte

Minden ferfinak legyen sajat felesege es minden nonek ferje

2016. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
52%
Mert jobb hazassagban elni mi mint paraznasagba egni
2016. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
64%
26# vagyok. Te igazából tiszta hülye vagy. De igazad van különben mert úgy tetted fel a kérdést, hogy adjuk el. Én meg igazából a kérdés kifejtésére reagáltam. Vicces lenne ha egyszer olyan szerelmes lennél hogy rá tudna venni egy nő hogy beadd a derekad.
2016. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!