Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet hogy nem az enyém a gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem az enyém a gyerek?

Figyelt kérdés

2 hete született meg a kisfiam. Párommal 4 éve vagyunk együtt. Ahogy megláttam a gyereket kicsit furcsa volt, hogy a bőre elég sötét tónusú és a szája is olyan barnás feketés színű a gyereknek. Én és a párom kifejezetten világos bőrűek vagyunk. Párom szőke kék szemű lány világos bőre van, én szintén szinte falfehér vagyok és vörös hajam van. A gyereken viszont eddig nem sok hasonloságot vélek felfedezni. A haja fekete és a szeme is sötét feketés, a bőre pedig kreolos sötét színű. Ezt a dolgot még eddig nem említettem a páromnak, mert éppen elég dolga van a gyerekkel, nem akarom feleslegesen idegesíteni, de azt kicsit furcsállom, hogy neki ez nem tűnt fel, vagy csak úgy tesz mintha nem látná ő is ezt?


Ti mit tanácsolnátok, hogyan kellene ezt megbeszélnem vele, mert egyre inkább az a gyanúm, hogy a gyerek nem az enyém. Édesanyám is ezen az véleményen van, és ő szerinte is nagyok az eltérések a külső jegyeket illetően.



2016. aug. 4. 18:05
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

"Csak gondold végig, hogy reagálnál rá?"


Kb úgy reagálnék rá, hogy nem esne jól, és elbeszélgetnénk mi volt az oka a pillanatnyi bizalmatlanságnak. Megbeszélnénk, és ennyi. Mint írtam, én meg tudom érteni a férfiaknak ezen félelmeit. Akkor is így reagálnék, ha később derülne ki, hogy megcsináltatta. Elvégre joga van tudni, hogy az övé-e a gyerek akire érzelmet, időt, és rengeteg pénzt áldoz.


Lehetőségként azért elmlítettem meg, hogy nem feltétlen kell tudjon a hölgy a dologról, mert szerinted, ha igaz lenne, hogy a csaj félrelépett, és nem tudja biztosan ki az apa, akkor majd egy esetleges beszélgetés alkamával nem fogja tagadni? Szerinted beismerné, hogy talán nem az övé a gyerek, mert lefeküdt a Józsival is, meg vele is? Azok szoktak a leginkább tagadni és felháborodni akik bűnösök.

2016. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb baba sötét hajjal és szemmel születik. Késöbb ez változik. Én például fekete hajjal születtem, Kicsinek szőke, nagyobbként barna lettem. Azonban ha kétségeid vannak mielöbb járj a végére. A bizonytalanságnál rosszabb nincs. Helyedben nem szólnék a dologról, mert ha tiéd a kicsi akkor igen rosszul eshet a párodnak, hogy kételkedtél benne-
2016. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem meg Kérdező elmondja az aggályait a párjának, az így vagy úgy válaszol és ha Kérdező nem elégedett a válasszal (persze elsőre ne csodálkozzon, ha nem akarom lesz a válasz, mert az a teljesen tiszta lappal játszó sértődöttsége is lehet) akkor azt mondja: sajnálom, ha nem szeretnéd, mert meg fogom csináltatni. MINDENT le lehet kommunikálni. Nem mondom hogy könnyű, mert egyáltalán nem az. Kérdés, hogy gyerekként elfut-e azzal, hogy asszony szemébe mondja: nem bízom benned, vagy sem.


Mint mondtam: a kételyeit én is értem. A kétely és a problémamegoldás viszont két különböző dolog.


Mondom ezt úgy, hogy mi mindent megbeszélünk a párommal. Most, amíg ezt írom épp egy nagyon kellemetlen szituációban vagyunk és nagyon nehéz, pedig a súlya sehol nincs a kérdező problémájától. Kínos, kellemetlen és izzasztó.. de ha nem csináljuk végig ezeket akkor csak két ember lennénk akik egymás mellett élnek és úgy csinálnánk mintha...

2016. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
82%

A mi kisfiúnk is kreol bőrrel,felete hajjal,sötét szemmel született,most szőke kékszemű,világos bőrű.Három hónapos kora körül alakult át.

Én is poénkodtam vele,hogy elcserélték a kórházban.

2016. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
49%

8# a szemszin kerdes nem igaz.

Anyukam kek szemu a szulei nagyszulei barna szemuek.

Anyu ikertesoja is barna szemu. Ükapukaja volt kek szemu , apasagI teszt ha lehetett volna sem kell mert tiszta nagypapám.:)

Nalunk en barna szemu kreol boru vagyok.

Szuleim es batyam kek szemuek es feherboruek.

Apu volt kreol fiatal koraban 30felett mar elkezdett 'feheredni" allitasa szerint. De regI kepeken valoban kreol.:)

2016. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
77%
Szintén nőként mondom, hogy csináltasd meg a tesztet. Ha te vagy az apja, akkor gondolkozz el komolyan a kapcsolaton, hogy hogyan feltételezhettél ilyet róla. Ha nem, akkor nyilván szembesítés. Jobb egy ilyen gyanúnak a végére járni, mert különben lassan felőrli a kapcsolatot.
2016. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Mièrt nem egyezne bele egy apasági tesztbe?? Ez is furcsa nekem.. Mi mindketten zöld szeműek vagyunk a fèrjemmel, nekem gesztenyebarna a hajam, neki sötètszőke. A kislányunk 6 hónapos, világos vörös árnyalatú a haja ès tengerkèk szeme van. Anyósom nagymamája volt egyedül vöröshajú ès kèk szemű a családjukban, nálunk meg a nagymamámnak volt tengerkèk szeme. Ettől függetlenül tiszta apja a lányom. Amikor megszületett sötètbarna hajjal, kreol bőrrel, ès sötètkèk szeme volt, anyósom meglepődött rajta mèg viccelt is hogy biztos elcserèltèk a kórházban. De ahogy nő, úgy alakulgat a lányom mostanra már hófehèrbőrű mint mi :) szóval èn azt javaslom ha nem bizol abba hogy tied a gyermek csináltass egy apasági tesztet a felesèged tudta nèlkül. Legalább megnyugszol.
2016. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
41%
Ahogy olvasom a hozzászólásokat, ahol megvan a bizalom, ott viccelődés van, hogy a babát elcserélték a kórházban, ahol nincs meg bizalom, ott félrelépésre gyanakszanak.
2016. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Ha sargas tonusu a bore, lehet siman ujazulottkori sargasag is. Nalunk ket honapig volt ilyen az egyik gyerekemnel. Ujszulottkent mindkettőnek sotetszurke szeme volt, most pedig az egyiknek kek, a masiknak sotetbarna. Szoval a szemszin ilyen picinel nem jelent semmit.
2016. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Mi tortent kerdezo?
2016. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!