Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet hogy nem az enyém a gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem az enyém a gyerek?

Figyelt kérdés

2 hete született meg a kisfiam. Párommal 4 éve vagyunk együtt. Ahogy megláttam a gyereket kicsit furcsa volt, hogy a bőre elég sötét tónusú és a szája is olyan barnás feketés színű a gyereknek. Én és a párom kifejezetten világos bőrűek vagyunk. Párom szőke kék szemű lány világos bőre van, én szintén szinte falfehér vagyok és vörös hajam van. A gyereken viszont eddig nem sok hasonloságot vélek felfedezni. A haja fekete és a szeme is sötét feketés, a bőre pedig kreolos sötét színű. Ezt a dolgot még eddig nem említettem a páromnak, mert éppen elég dolga van a gyerekkel, nem akarom feleslegesen idegesíteni, de azt kicsit furcsállom, hogy neki ez nem tűnt fel, vagy csak úgy tesz mintha nem látná ő is ezt?


Ti mit tanácsolnátok, hogyan kellene ezt megbeszélnem vele, mert egyre inkább az a gyanúm, hogy a gyerek nem az enyém. Édesanyám is ezen az véleményen van, és ő szerinte is nagyok az eltérések a külső jegyeket illetően.



2016. aug. 4. 18:05
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válazokat! Én is a DNS teszten vacillálok, de gyanítom, hogy a feleségem nem egyezne bele, ezért azt hiszem jobb lenne a tudta nélkül elvégeztetni. Sajons az ilyen témában nagyon hirtelen sértődik. Ha régebben a hűtlenség csak tréfa szinten is szóba került, volt amikor napogik haragban voltunk.
2016. aug. 4. 18:58
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem-kell-az-asszony-tudta-hozzá.
2016. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
88%
Én gyerkőcöm is sötét bőrrel született, úgy, hogy mi fehér bőrűek vagyunk. Még a két hónapos fotóján is tök barna, de utána szép lassan kifehéredett. Úgyhogy én azért még várnék a patáliával.
2016. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
2016. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
26%
Én nem várnék a teszt megcsináltatásával, így is, úgy is meg kell csináltatni egyszer, hogy az ember tudja, mire fog elmenni több milliója, az ideje, az energiája és a szeretete. Ehhez képest 50e Ft. pitiáner befektetés a bizonyosságba.
2016. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
18%
Cseréljetek fotót #13-mal.
2016. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
csináltasd meg a tesztet az asszony tudta nélkül, biztos ami biztos.
2016. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Eh....13nem viccelt. :) Tényleg így volt. Franc se érti.

De ha a gyerekágyas mizériára még megkaptam volna, hogy félrementem, enyhén szólva morcos lettem volna😠

2016. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
19%
Az cuki. Egy izmos nagyfarkú n.i.gger televerte a barátnődet, zabigyerekről van szó, te meg jó leszel apának, aki felneveli. XD
2016. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

1. genetika van h egy eddig recesszív gén az ami felszínre tör mert mind a kettőtöktől azt kapta

2. sok baba mikor megszületik kicsit sötétebb - egy a bilirubin szint miatt - ha nem sárgul be a baba akkor is sötétebb bőrszint eredményez - 4-6 hét mire kiürül teljesen

3. megcsalt

2016. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!