Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnak is romokban hever a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is romokban hever a házassága a gyerek születése óta?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kicsink, ezidő alatt a kapcsolatunk teljesen megváltozott, egyáltalán nem vagyunk már egy hullámhosszon. Másoknak mi voltunk az álompár, tényleg tökéletes volt, mára majdnem minden nap vitázunk, sokat kiabálunk egymással. Én naiv azt hittem majd minden olyan szép és jó lesz családként is. Megbeszélni se tudjuk a dolgokat. :(

2016. szept. 14. 09:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Esküvő előtt 5 évvel ismerkedtünk meg, egy évre rá összeköltöztünk. A 2. házassági évfordulónk előtt született a bébi.
2016. szept. 14. 11:27
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

Kíváncsi lennék, hogy azok közül, akik egyből megcsalást kiáltanak, hánynak van gyereke...

Az első gyerek érkezése egy igen klasszikus konfliktusforrás. Sok házasság megy rá, de nyilván ahol a felek kölcsönösen igyekeznek megoldani a problémát, ott nem kell, hogy ilyesmi megtörténjen. De igen: a szerepek menthetetlenül változnak kissé, a napirend más lesz, nincs annyi idő egymásra, fáradtak és ingerültek vagytok, stb, stb. Nem kell magyaráznom, te magad is tapasztaltad. Tudatosan kell tenni azért, hogy megmaradjatok egymás számára férfinak és nőnek! Nekünk is vannak problémáink, és nem egyszerű. :(

2016. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha romokban nem is,de nagyon megváltozott sajnos negatívan.Nálunk is gyakori a vita,a feleségem türelmetlen,idegeskedő,állandóan feszült. Az első évben nem volt szex köztünk,bár már rendben van kb heti 1,de kevés benne az érzelem,pl olyan hogy szexi fehérnemű már nincs csak a bugyi.Nem ilyen életre vágytam,ettől függetlenül imádom a fiamat!
2016. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel!!! 7 eves a nagyobbik gyerekem. Sok vele egykoru gyerek szuleit ismerem kozelrol. Szinte kivetel nélkül mindenkinel valsagos időszak az 1. ev! Jellemzoen a ferfi megijeda feladattol, raadasul tobbnyire a totyogos kusgyerek alatti korosztallyal nem tudnak mit kezdeni, menekulnek otthonrol. Emiatt a felesegek egyre feszultebbek, es persze ott a hormongoz, rosszabb esetben szules utani deoresszio. A szuk kornyezetemben szinte mundenkinel, nalunk is ez volt! Egy ev utan (nalink sajnosinkabb 4 ev volt) az apukak veleszoktak a helyzetbe, a baba is kezdett egyre erdekesebb lenni szamukra, a hormonok is csitultak az anyukanal es szep lassan helyreallt a hazassag. Turelem es bizalom kell bosegesen. Nekunk majdnem rament a hazassagunk erre az idoszakra. Errol nem beszelnek a gyerekvallalas elott allo szuloknek, pedig, legalabbis az enkornyezetemben, gyakori. Kitartas, turelem! Apuka probaljon erot venni magan es vegyen le egy kis terhet az anya vallarol, az anyuka meg tartsa szem elott, hogy idovel elmulik. 35/N
2016. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, tele van hibakkal, pedig nem vagyok analfabéta, csak telirol nehezen megy a potyoges :)
2016. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk épp, hogy feldobta a kapcsolatot közös gyerek, szóval sokféle helyzet van.

Addig egy hullámhosszon voltatok, azután nem?

Szerintem előtte se csak akkor nem tűnt fel, nem volt közös felelősség, nem ez lehet?

2016. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj de mit sem ér a sok tanács igy. Itt alapvetően a férjed hozzáállásával van gond, úgy látom hogy csak te igyekszel ezt megoldani. Így szinte lehetetlen.
2016. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 fru_ ***** válasza:
61%
#17, az miből derül ki, hogy a feleség kérdez? :O
2016. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is hasonló problémám volt és a fiam már 5 éves, de tényleg hatalmas toleranciára van szükség, hogy ne menjen tönkre a házasság! Én is párszor elhatároztam, hogy elhagyom a családomat, főleg amiatt, hogy szülés után a heti 3-4 együttlétből lett havi 1. Na ez nagyon megszenvedtet, de remélem ettől még kitartunk egymás mellett, mert most nekem a legfontosabb a család egység, és ezt megpróbálom a lehető legjobb minőségre hozni. Ezáltal abban is bízom, hogy majd lesz több együttlét is.
2016. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
56%
A férjed biztosan akarta a gyereket? Nem lehet, hogy attól frusztrált, hogy most ott van a kicsi és téged nagyon leköt, kevesebb az időd amit rá fordíthatsz? Igazából min szoktatok veszekedni, vitázni? Azt írod, lenne időtök egymásra, mert a kicsi elég jó alvó. Szex téren rendben van minden? Bocs a sok kérdésért, csak próbálnék találgatni, milyen irányba lehetne keresni a probléma kulcsát. Egy gyerek érkezése többnyire valóban feszültségekkel teli, a saját életemben azt tapasztaltam, hiába mondott bárki bármit, mégsem számítottam ennyi megoldandó feladatra a gyerekkel kapcsolatban. Sok szülőnél szerintem akkor tudatosul az, hogy mennyi plusz feladattal, felelősséggel jár egy gyerek, amikor már ott van. Ez sokakból feszültséget hoz ki. Lehet, a férjed is ilyen. Ki kéne deríteni, hogy pontosan mivel van a baja és átbeszélni.
2016. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!