Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnak is romokban hever a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is romokban hever a házassága a gyerek születése óta?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kicsink, ezidő alatt a kapcsolatunk teljesen megváltozott, egyáltalán nem vagyunk már egy hullámhosszon. Másoknak mi voltunk az álompár, tényleg tökéletes volt, mára majdnem minden nap vitázunk, sokat kiabálunk egymással. Én naiv azt hittem majd minden olyan szép és jó lesz családként is. Megbeszélni se tudjuk a dolgokat. :(

2016. szept. 14. 09:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nagyon akarta ő is, sőt, ő hamarabb vágyott rá, hogy család legyünk. Szereti nagyon, bár látom rajta, hogy feszült, ha kettesben hagyom őket, és nyafizik egy kicsit a gyerkőc. Az intimitás, hát volt, hogy azt se tudtam mi fán terem, de az javulás, ha a kérdés kiírása óta 3x is voltunk együtt, nem? Az is változott azóta, hogy az apróságokon nem kezdünk el veszekedni, nem vagyok rá vevő, ezt kerek perec kijelentettem neki. Ha mégis motyog valamiért, fogom a bébit és sétálunk egyet. Visszaérve megkérdezem mi volt a baja, és láss csodát, normális hangnemben megbeszéljük. Volt vitánk, de végre nem piti dolgon, és hamar pontot tettünk a végére. Remélem nem hagy alább ez a javuló tendencia.
2016. szept. 21. 09:03
 22/23 anonim ***** válasza:
Hajrá! Ahogy nő a pici, egyre konnyebb lesz, latod, mar most is javulgat a dolog ;)
2016. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen besokallt a sok feladattól, felelősségtől. Jól csinálod, sokszor jobb, ha nem hirtelen felindulásból beszélik meg a felek a nézeteltérést, hanem kissé lehiggadva, átgondolva később. Remélem ahogy nő a gyerkőc, a férjed is beletanul az egészbe és rendbe jön köztetek minden.
2016. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!