Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kérjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőmet, hogy végre költözzön el tőlünk, és végre megint kettesben lehessünk a saját lakásunkban?

Figyelt kérdés

Nyáron odaköltözött hozzánk egy barátnőm (átmenetileg!), mert szakított vele a pasija, megverte, kidobta. Nem volt hová mennie. Odaköltözött, hogy össze tudja szedni magát.


Erre újra összejött a pasival, lakást nem keres, de a pasihoz se megy vissza (szerintem a csávó nem akarja, amúgy 1000%, hogy nem is szereti, csak kihasználja, de ha mondom a barátnőmnek, akkor mintha a falnak beszélnék.


Most már mind a ketten úgy látjuk, hogy jó lenne, ha végre megint ketten lehetnénk, de nem akarom megbántani a barátnőmet sem.


Viszont már kb. a jelenléte is zavar. Pl. hogy mikor úgy megyek haza, hogy tudom, takarítani, mosni, főzni akarok, akkor hazaérek, látom, hogy megy a mosógép, a lány elfoglalja az egész nappalit, stb, nem is értem, miért nem a vendégszobában van. Nem tudok kimenni tvzni a nappaliba, mert ő ott szunyókál.


Jó, nem sok vizet zavar, de már nagyon terhes, hogy a saját lakásunkban nem a saját megszokott kis ritmusunk szerint élünk. Eddig az volt, hogy hazaértem munkából, volt kb egy óra, amíg a férjem is hazaért, és ekkor teljesen egyedül azt csináltam, amit akartam, kicsit pihentem, vagy tornáztam, vagy bármi. De most mindig ott van a barátnőm, és hiányzik, amikor egyedül voltam.


Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet, hogy senki se sérüljön?



2016. okt. 4. 09:29
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Szerintem is most szólj, még a végén azért lenne sértődés mert alig maradt ideje másikat keresni (kaució meg sem lett említve, hiába találna mást ha nem tudna költözni mert nem tett félre)!
2016. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
Na sikerült már elköltöztetni? Érdekel a fejlemény:D
2016. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Nem tudtunk vele beszélni, mert ma reggel jött csak haza, addig a pasinál volt.
2016. okt. 12. 09:08
 44/55 A kérdező kommentje:
de amúgy ma reggel már egyből mondta, hogy mikor tudnánk megint beszélgetni, szóval már előre sejtem, hogy megint volt vmi a csávóval, és megint lehetek pszichológus.
2016. okt. 12. 09:11
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Végre akkor lehetőséged nyílik arra, hogy elkezd a beszélgetést. Jobb,ha előbb te mondod el a dolgokat,itt most nincs helye a sajnálatnak meg a pszichológusságnak. Kezd el a mondókád, különben a nyakatokon ragas örökre.
2016. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha hagyod magad, akkor megérdemled, hogy pszichológus legyél és ott maradjon rajtatok.


Annál többet nem tudunk neked segíteni, hogy mindannyian azt mondjuk, hogy kerek-perec meg kell mondani neki, hogy a továbbiakban mennie kell, nem vagytok átmeneti szállásadók, a saját életeteket szeretnétek élni. Ha ez nem megy, akkor tényleg megérdemlitek.

2016. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Beszélek vele.
2016. okt. 12. 13:32
 48/55 anonim ***** válasza:
100%
este leültök vele és megmondjátok, hogy van egy hete elmenni és kész.
2016. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
No sikerült beszélni vele?
2016. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

Igen. Kitatalálta, hogy felmond, erre úgy bepánikoltam, hogy azonnal beszéltem vele. Most imádkozok, hogy nehogy hirtelen felindulásból felmondjon mégis, mert másik munka nincs is kilátásban és akkor tuti nem tud elköltözni. Amúgy egész jól fogadta.


Dec. 1-ig maradhat. Mondtam, hogy az ünnepeket már csak kettesben szeretnénk tölteni.

2016. okt. 14. 09:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!