Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kérjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőmet, hogy végre költözzön el tőlünk, és végre megint kettesben lehessünk a saját lakásunkban?

Figyelt kérdés

Nyáron odaköltözött hozzánk egy barátnőm (átmenetileg!), mert szakított vele a pasija, megverte, kidobta. Nem volt hová mennie. Odaköltözött, hogy össze tudja szedni magát.


Erre újra összejött a pasival, lakást nem keres, de a pasihoz se megy vissza (szerintem a csávó nem akarja, amúgy 1000%, hogy nem is szereti, csak kihasználja, de ha mondom a barátnőmnek, akkor mintha a falnak beszélnék.


Most már mind a ketten úgy látjuk, hogy jó lenne, ha végre megint ketten lehetnénk, de nem akarom megbántani a barátnőmet sem.


Viszont már kb. a jelenléte is zavar. Pl. hogy mikor úgy megyek haza, hogy tudom, takarítani, mosni, főzni akarok, akkor hazaérek, látom, hogy megy a mosógép, a lány elfoglalja az egész nappalit, stb, nem is értem, miért nem a vendégszobában van. Nem tudok kimenni tvzni a nappaliba, mert ő ott szunyókál.


Jó, nem sok vizet zavar, de már nagyon terhes, hogy a saját lakásunkban nem a saját megszokott kis ritmusunk szerint élünk. Eddig az volt, hogy hazaértem munkából, volt kb egy óra, amíg a férjem is hazaért, és ekkor teljesen egyedül azt csináltam, amit akartam, kicsit pihentem, vagy tornáztam, vagy bármi. De most mindig ott van a barátnőm, és hiányzik, amikor egyedül voltam.


Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet, hogy senki se sérüljön?



2016. okt. 4. 09:29
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Igen, 18-as, attól félek, hogy sértődés lesz a vége, és elveszítek egy barátnőt. :(
2016. okt. 4. 13:51
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő azt gondolja h a karácsonyt veletek tölti. Tényleg bosszantó lehet, én megértem! Kezdj el neki hirdetéseket keresni/mutatni, kérdezd meg h hogy áll a gyűjtögetéssel, mert találtál neki egy kihagyhatatlan ajánlatot! Ha nem veszi a lapot akkor mond meg, hogy szeretnétek ráhangolódni a bébi projektre, alakítgatni, felújítani a helységeket, ezt azt beszerezni, amit jelenleg nem tudtok hova tenni mert teltház van!
2016. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ha semmi nem használ akkor én a férjemet kérném meg h segítsen (mondjuk az én férjem nem szégyenlős ilyen téren). :) Én olyan vagyok mint te, senkit nem szeretek megbántani! Beszélgessen el vele egy kicsit, h ez nem normális és h lépnie kell.
2016. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

Jelen esetben sajnos muszáj keménynek lenned. Keress egy pszichológust, ajánld fel neki, hogy elkíséred. Illetve _muszáj_ az arcába vágnod, hogy amennyiben a fent említett úriemberrel kívánja folytatni a kapcsolatát, ez esetben költözzön vissza hozzá.

Tudom, hogy ezzel azt kockáztatod, hogy elveszíted őt, mint barátot, de a jelenlegi helyzetben csak rásegítesz arra, hogy tönkretegye magát - plusz te sem haladsz előrébb.

Amennyiben észbe kap, kérésedre igénybe veszi az orvosi segítséget, lekoccolja a pasit, akkor jöhet az albérlet, illetve a kérés, hogy november végéig találjon valamit, segítesz.

2016. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a baratnot mar elvesztetted. Te jobbra huzol ö meg balra. Te a biztonsagot keresed, a baratnod meg a bizonytalanhoz ragaszkodik. Engedd el, elerkezett a pillanat, amikor a csalad a fontosabb, nem a baratnok.
2016. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
85%
Tudod, kérdező, az a baj az ilyenekkel, hogy sohasem nőnek fel. Elköltöznek otthonról, mert fú, de rossz nekik ott, hogy anyucinak segíteni kell. Fogják tehát magukat, és az első jött-ment pasival lelécelnek. Persze ott is hamar kitelik a becsületük, aztán lesnek, hogy nincs fedél a fejük fölött. Az ilyeneken nem lehet segíteni. Sohasem fog saját lakásba menni, mindig valami pasi nyakán fog lógni, ha nem éppen a tiéden.
2016. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy már 34 éves, és ő is vágyna már normális életre, de egy csomószor azt látom, hogy igazán nem is akarja. Pl decemberben lenne okj-s vizsgája, de elhalasztja, mert azt mondta, nem tudja addig megtanulni.

Kevés az akarat.

Úgy jött hozzánk, hogy új életet kezd, de most amúgy minden ugyanaz, mint előtte, csak nem a csávóval lakik, hanem nálunk, ami a csávónak a legjobb, hiszen ha dugni akar, leakasztja a polcról, aztán ha nem akar már vele lenni, akkor hazaküldni, hogy dolga van.

Igen ám, csak nem látom a végét ennek, hogy meddig tervez nálunk lenni. Nem keres lakást se, és most vett egy laptopot, emgértem, hogy szeretett volna, de az a pénz a kaucióra jól jött volna...

Alig kérek pénzt a lakhatásért, szinte ingyen van nálunk. Amikor odajött, épp nem volt melója se, de most van, jól keres, de akkor azért mondtam keveset, hogy legalább jobban tud gyűjteni az albérletre. De nem gyűjt, hanem vásárol, és azért már tényleg október van...

2016. okt. 5. 12:14
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd neki h keressen lakhatást! Egyéb esetben már bocsi de "hülye" volna lépni, hát neki így állati kényelmes!
2016. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ne haragudj, de ez nem barátnő. Ne lesz veszteség, ha emiatt elveszíted, mert ha barátnő lenne,

1. figyelembe vett volna, hogy ti egy házaspár vagytok, és nem azért kezdtetek közös életet, hogy egy másik ember ott éljen veletek, mint egy kollégiumban.

2. Ha el is ment hozzátok, akkor csak egy pár napra, amíg talál albérletet, vagy kér valakitől kölcsön, vagy ott van az A-hitel, szóval megoldható. És év közben is lehet lakást találni városban, az nem igat, hogy egy sincs.

3.Nem laptopot vesz, hanem akkor gyűjt pénzt, és spórol, amin csak tud, hogy legyen pénz kaucióra.

4.Csak a szobáját használja, és a mellékhelyiséget, max a konyhát, és megpróbál minél kevésbé láb alatt lenni.

5. Ha még ő sértődik meg, akkor az van, amit az elején írtam, hogy akkor ez NEM BARÁTNŐ, hanem egy élősködő, aki kihasznál titeket.

A barátság a legönzetlenebb kapcsolat, egy barátnő mindig azt nézi, hogy neked mi a jó, nem az, hogy hogy tudna minél jobban hasznot húzni belőled.

2016. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és ráadásul pont most vagytok babatervezésben, és na nehogymár ti azért ne tudjatok egy jót szeretkezni, mikor éppen megfoganhatna, mert ő ott alszik a nappaliban, vagy akárhol.
2016. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!