Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kérjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőmet, hogy végre költözzön el tőlünk, és végre megint kettesben lehessünk a saját lakásunkban?

Figyelt kérdés

Nyáron odaköltözött hozzánk egy barátnőm (átmenetileg!), mert szakított vele a pasija, megverte, kidobta. Nem volt hová mennie. Odaköltözött, hogy össze tudja szedni magát.


Erre újra összejött a pasival, lakást nem keres, de a pasihoz se megy vissza (szerintem a csávó nem akarja, amúgy 1000%, hogy nem is szereti, csak kihasználja, de ha mondom a barátnőmnek, akkor mintha a falnak beszélnék.


Most már mind a ketten úgy látjuk, hogy jó lenne, ha végre megint ketten lehetnénk, de nem akarom megbántani a barátnőmet sem.


Viszont már kb. a jelenléte is zavar. Pl. hogy mikor úgy megyek haza, hogy tudom, takarítani, mosni, főzni akarok, akkor hazaérek, látom, hogy megy a mosógép, a lány elfoglalja az egész nappalit, stb, nem is értem, miért nem a vendégszobában van. Nem tudok kimenni tvzni a nappaliba, mert ő ott szunyókál.


Jó, nem sok vizet zavar, de már nagyon terhes, hogy a saját lakásunkban nem a saját megszokott kis ritmusunk szerint élünk. Eddig az volt, hogy hazaértem munkából, volt kb egy óra, amíg a férjem is hazaért, és ekkor teljesen egyedül azt csináltam, amit akartam, kicsit pihentem, vagy tornáztam, vagy bármi. De most mindig ott van a barátnőm, és hiányzik, amikor egyedül voltam.


Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet, hogy senki se sérüljön?



2016. okt. 4. 09:29
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
83%
Hát akkor menjen pszichiáterhez, írjanak fel neki nyugtatót. Nem vagy az anyja, a lakásod sem idegklinika, én a helyedben megmondanám neki, hogy ennyi volt, mennie kell karácsonyig, addig álljon a saját lábára.
2016. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ismerősöd,aki épp lakótársat keres? Szerintem kezd el kérdezgetni a munkatársakat,barátokat,férjed is tegyen így, biztos van valaki,aki lakótársat keres, és így meg is lenne oldva a dolgotok,nem lenne bántódás sem! Hanem csak simán mondod neki, hogy van valaki,aki jó áron albitársat keres,ismerős stb.
2016. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%

Tapintatosan így közölném:

xy! A karácsonyt már kettesben szeretném tölteni a barátommal! Ezért légyszíves(!) november végéig menj el.

Köszi! PONT.

Ez több mint engedékeny, és finom!

Személy szerint az "újra összejött a barátjával" utáni hétvégén kiraktam volna!

2016. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

Nem barátom, férjem :) Ráadásul pont baba projekt van nálunk, és emiatt is zavar az, hogy ott van, mert az inszemináció, lombik stb miatt is jobban örülnék neki, ha csak ketten lennénk a lakásban, és minden úgy menne, mint előtte.

Pl. tudom, hogy ez nagyon kicsinyes, de most minden cucc, ami a vendégszobában volt, ki van hozva, pl vasalódeszka, ruhaszárító, porszívó...stb, lépni sem tudok tőle. Eddig munka után a saját kis ritmusomban elvégeztem a házimunkát, tornáztam, pihentem, vagy bármi, de már az is idegesít, hogy csinálnám, amit addig, de nem tudom, mert láb alatt van. Pedig igyekszik nem zavarni, de hát már hozzászoktam az évek alatt, mit hogyan csinálok, és zavar, hogy alkalmazkodnom kell a saját lakásomban, illetve a férjemnek is. Pl. most sokszor korábban kel kelnie, mert nem tud zuhanyozni akkor, amikor eddig, mert sokszor foglalt a fürdő. Ilyesmik....

2016. okt. 4. 10:45
 15/55 anonim ***** válasza:
80%
Ha vissza megy a pasijához, az nem a te problémád. A te problémád, hogy nálatok lakik és gondolom mindezt ingyen is teszti.
2016. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
90%
Ha babaprojekt van, akkor meg főleg takarodjon. Kell a szobája a gyereknek - mondd meg neki. A lelki bajával meg menjen dokihoz.
2016. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ugy van vele o is,hogy meg az unnepeket kihuzza nalatok,sot egesz tavaszig...Lehet tenyleg depis,de felnott embert es felelos a sajat eleteert. Vszeg nem onallo,eddig a pasija volt akire tamaszkodhatott es most h szakitottak mas kell neki, mert nem tud magaval egyedul mit kezdeni.Nem veszi eszre,hogy milyen kellemetlen ez a szitu,csak magat sajnaltatja es ez igy is megy meg nem tesztek hatarozott lepeseket. Penze van, mert nektek is fizet akkor anyagi gondja nem nagyon lehet. Kiado szoba kellene neki es lakotarsakkal majd kijon,de az mar az o dolga. Nem dobnam ki nyilvan,de mutatnek neki par hirdetest es max azt mondanam h hozzatok is jonnen vendegek, v ideiglenesen odakoltozik egy csaladtagod,rokonod,lakasfelujitas v nem tudom. Viszont ha mindenre csak huzza a szajat mar betellne a pohar nalam is.
2016. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem bárhogy mondod meg neki sértödés lesz a vége és még tik lesztek a rosszak,hogy kiteszitek a lakásból. Lehet a férjednek kéne megmondania,hogy mennie kell talán akkor nem venné annyira sértésnek mintha te mondanád. Beszélj a férjeddel,hogy mondja meg neki,hogy költözzön ki
2016. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
75%

Hát kié az a ház?Ki az úr benne?

Úgy tűnik hogy a férjed nem nagyon zavarja,csak mert róla nem írtál semmit csak hogy téged zavar.

Ha őt is akkor dobjátok ki és kész.

2016. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

Már írtam, hogy őt is zavarja. Pl ezért kell korábban kelnie, hogy el tudjon készülődni. A kérdésben is azt írtam, hogy mind a ketten azt szeretnénk, ha már újra csak ketten lennénk...


A takarítás része őt azért kevésbé érinti, mert ő mindig később ért haza, addigra ki volt takarítva. Aminek a menete, napirendje viszont engem érint, mert pl én nem tudok akkor mosni, amikor akarok...

2016. okt. 4. 13:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!