Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Letérdelt és megkérte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letérdelt és megkérte a kezem, erre én elrontottam mindent, mi volt ez, mi történt? Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Szóval a barátom váratlanul megkérte a kezemet. És engem hirtelen megrohant valami. Annyi sok minden, pl. bűntudat. Nem mintha valami nagy galádságot tettem volna ellene. De hirtelen olyanokat éreztem mint soha korábban. Pl. hogy nem vagyok elég jó hozzá, mert ő olyan kedves, gondoskodó, törődő velem, míg én vele kevésbé. Nagyon szeretem, és szeretnék vele összeházasodni, de egy csapásra olyan erősen éreztem ezeket a dolgokat, hogy egy ideig meg se tudtam mukkanni, majd kinyögtem hogy "nem". Olyan de olyan nehéz volt kimondanom ezt a szót. De még mindig könnyebb volt mint igent felelni, mert arra képtelen lettem volna. Annyira éreztem ezt a bűntudatot vagy minek nevezzem. Most ebben a percben ha megkérne, igent mondanék, csak ott a sokk hatására rohantak meg az érzések, és váltam képtelenné igent mondani. Olyan de olyan nehéz, fizikai szenvedés volt kimondani hogy "nem'! Alig tudtam rávenni magamat, hogy megformáljam ezt a rövid szót. Megindokolni nem nagyon tudtam, és aztán faképnél hagyott. Szerintem összetörtem a szívét, most meg nem tudok kontaktba lépni vele.
2016. nov. 9. 03:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#20 A kérdező leírásából viszont nagyon is úgy tűnik, hogy ez derült égből villámcsapás volt. Természetesen ha így van, akkor ott komoly gondok vannak eleve a kapcsolattal.
2016. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
20-as: Igen. A legtöbb esetben.
2016. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
17%
Ha erre zsigerbol nem jon az igen megette a fene... akkor lepj tovabb. Nincs annal szebb erzes mint tiszta szivbol igent mondani!
2016. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy összetörted a szívét, de túl fogja élni. Ez még mindig ezerszer kisebb szenvedés, mint egy rossz házasság. Ha nemet mondtál, annak oka volt. Lehet hogy a mazochizmusod, lehet hogy a kapcsolatból hiányzik valami amit nem is tudsz megfogalmazni,dde mégis hiányzik, különben igent mondasz. Vagy időt kérsz , vagy hasonló.
2016. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Hogy hozzam helyre?"

Mit??? Nem csináltál semmi rosszat. Megúszta a srác az esküvőt, nősülést. Mázlista. Bárcsak nekem is nem-et mondtak volna. Ja nem, én nem is kértem meg, csak nem tiltakoztam eléggé.

Ne aggódj, pár napig rosszul érzi magát, majd rájön, hogy kapott még egy esélyt a boldog, nőtlen életre.

2016. nov. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!