Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az beteges, hogy szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges, hogy szerintem vonzóbbak azok a férfiak akiken van jegygyűrű?

Figyelt kérdés
Ne értsetek felre nem hajtok más férjére, van sajátom. Csak ha làtok egy jó pasit az utcán, melóban...stb. valahogy mindig vonzóbbnak tartom ha van rajta gyűrű.

#jegygyűrű #vonzödás
2016. nov. 30. 20:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De egyebkent ketelu fegyver mert bar en vonzobbnak tartom a gyurus pasikat ha en nem lennek ferjnel akkor sem kezdenek ki veluk mert hat azert csak van feleseguk. Szoval ez inkabb elvi mint gyakorlati sikon mukodik 🙂
2016. nov. 30. 22:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha már felmerült benned ez a kérdés, pláne ki is írtad, innen egy lépés lenne a lábaid közé kerülni.
2016. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nabakker döntsd már el most vagyok a tescoban. :P

30/f

2016. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az en labaim koze nagyon nehez bekerulni ettol nem tartok. Ha ffi valaki akkor ugye megy a szoveg hogy huseget fogadtam nem vaksagot de ha no akkor mar konnyu a labai koze kerulni?! Nem hinnem... vegul is van akinek konnyen megy. A ferjemnek 😀
2016. dec. 1. 20:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem ezustgyurum van, es nem vagyok hazas (bar teny egyik exemtol kaptam) Az ér?
2016. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!