Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Váljak? Ha elégedetlenségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak? Ha elégedetlenségemet fejezem ki, a ferjem mindig azt mondja ha nem tetszik válj el. A tobbi lent

Figyelt kérdés

Elkoltoztunk külföldre.

Én nem akartam, de bíztatott milyen jó lessz. Előtte megvoltak a kapcsolataim, mas volt minden.

Itt sok minden rossz. Nincs jelenleg munkam sem. Gyermek sincs.

Ha hétvégenkent kimegyunk 9kor jonni akar haza mert álmos. En egyedul erzem magam,senkim sincs.

Ha elmondom ezeket a problemakat a válasz: "sajnalom en sem tudtam, es ha neked nem tetszik hát válj el".



2016. dec. 9. 13:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Először is keress munkát. Addig elválni sem tudsz. Már ha akarsz persze. A munkahelyen, ha kicsit is szerencséd van, találsz barátokat is.
2016. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Mi az ha nem tetszik válj el? Ezt aztán nevezem támogató partnernek. Szerintem már nem szeret téged, jobb is hogy nincs gyerek.
2016. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A probléma az hogy akarhanyszor vitatkozunk mindig ezt mondja hogy akkor hagyjam őt békén, váljal el , neki igy minden teljesen jo, ha nekem nem tetszik hát menjek..
2016. dec. 9. 14:14
 14/23 anonim ***** válasza:
35%
Te egy kitartott nõ vagy. Már régen dolgoznod kellene, vagy tanulni valamit. Ezen kívül nagyon könnyû külföldön társaságot találni, akár magyarokkal is felveheted a kapcsolatot. Erre jó a facebook. De ahelyett, hogy feltalálnád magad, idejössz panaszkodni.
2016. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért azzal nem árt ha tisztában vagy, hogy külföldön legalábbis Németországban 1 év külön élés után adhatod be a válópert. Ha neked így nem jó és tudod hogy később is így lesz akkor szerintem nincs értelme együtt maradnotok.
2016. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Keresek munkat, de lehet 1 hónapba vagy pár hétbe még beletelik.
2016. dec. 9. 14:16
 17/23 A kérdező kommentje:
Mar kb. 1-2 éve is mindig azt mondta hogy valjak ha nem tetszik. Ha mondtam h mi nem jo, jojjon ki esetleg szóralozóhelyre, nem mert ö ilyen , ö nem szeret menni sehova.
2016. dec. 9. 14:18
 18/23 Bence_ ***** válasza:
100%
Miért vagy vele?
2016. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Válj el!
2016. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

valj el.tobb okbol jobb lesz

1. mehetsz szorakozni

2. hazajohetsz a barataidhoz

3. nem leszel kitartott

2016. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!