Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ugye léteznek még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye léteznek még olyan férfiak, akik a házimunkát is munkának tekintik?

Figyelt kérdés
A férjem szerint teljesen normális lenne,ha 8 órás munka mellett, úgy,hogy a háztartást teljesen egyedül viszem, a gyereket teljesen egyedül látom el,még egy másodállást is vállaljak. Ja és emellett egyetemre is járok, tanulok. ÉS azt mondta, korlátolt vagyok,hogy nem érem fel ésszel, hogy ezt vállalnom kellene. Emellett köcsög vagyok, kiállhatatlan,rosszindulatú és életképtelen.
2017. jan. 21. 10:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen léteznek. Egyébként bocsi a kérdésért, de minek mentél ilyen emberhez? Illetve ha így bánik veled, mit keresel még mellette? Én nem tudnám elviselni, ha egy férfi így állna hozzám, így beszélne velem, ilyeneket gondolna rólam. Ha ilyeneket gondol rólad, akkor nyoma sincs szerelemnek, de még szeretetnek sem.
2017. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sokan a házimunkát addig tekintik munkának, amíg nekik kell végezniük, ennek függvényében túl fáradtak még "otthon is dolgozni", vagy ha mégis dolgoznának, akkor mindenki csókoljon nekik kezet.

Azonban érdekes fordulatot vesz véleményük a házimunkáról, mihelyst azt a másik fél végzi... Innentől az édes szórakozássá avanzsál, amit pusztán hobbiból csinál az ember, oly pihentető, hogy utána már alvásra se lesz szüksége, ellenben nyugodtan végezze csak minden nap munka előtt és után, senki nem akarja megfosztani a kedvenc időtöltésétől. :D

2017. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!