Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl kegyetlen lettem volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kegyetlen lettem volna a férjemmel? Ti mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Minden évben február-március környékén elmegy a közelebbi jogász haverjaival síelni kb. 1 hétre. Idén is ment volna, amivel nincs gond, mert megbeszéltük, hogy amiért lett egy babánk (tavasszal lesz 1 éves), nem fogunk "bezárkózni" és teljesen megszüntetni a régi életünket.

De aztán tegnap megtudtam, hogy a férjem régi szerelme is megy (jegyesek voltak, a párom a házasság előtt szakított vele). Ismerem a nőt és a mai napig flörtöl a férjemmel még a jelenlétemben is... És mondtam, hogy így nem örülök annyira, hogy elmegy, mert annak a nőnek is van egy híre az ismeretségi körünkben és egyszerűen nem lennék így nyugodt. Mondta, hogy megérti, le is mondta az utat. Viszont anyukám szerint túlságosan 'kegyetlen' voltam és ha bízok benne, akkor ez jó alkalom lett volna, hogy megmutassam.


2017. febr. 14. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Én hagytam volna, nem zavar. Az se ha flörtölnek.
2017. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

"És mondtam, hogy így nem örülök annyira, hogy elmegy, mert annak a nőnek is van egy híre az ismeretségi körünkben és egyszerűen nem lennék így nyugodt."

Ha ezt szó szerint így mondtad, akkor abszolút normálisan kezelted. Szó szerint ezt mondtad ? ;)

30/f

2017. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Anyukádnak igaza van. Minek mentél hozzá a férjedhez, ha képtelen vagy megbízni benne?

Most mondhatod itt a kifogásokat, hogy de igen, bízol benne..stb.... de a kis hisztid nem ezt bizonyítja.


Tudod, ha van egy harmonikusan működő jó kapcsolat, ahol a felek szeretik egymást, oda egy harmadik fél soha nem tudja betenni a lábát, akár fejen is állhat, akkor is sikertelenek lesznek a próbálkozásai!

2017. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

#3

Ezzel maximálisan egyetértek, de azért elég irritáló.

Mondjuk én magamtól nem mennék olyan társaságba, ahol valaki állandóan fel akar szedni, hiába tudja, hogy van párom... ez undorító, hátam közepére e kívánok ilyen társaságot.

2017. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jól tetted,hogy őszinte voltál.

Sokan hallgattak volna,aztán végig hisztizték volna a napokat,amíg a pasi odavan a síelésen. Nem sokkal jobb ez a megoldás..Vagy hogy hallgatsz,aztán egy vita alkalmával kiengeded amiket elfojtottál eddig..

Egyébként én sem örültem volna a te helyedben,érthető a reakciód.

2017. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen érthető a kérésed. Az, hogy a nő a mai napig flörtöl a férjeddel, azt jelenti, hogy a férjed valamilyen szinten vevő rá. Ha mindig keményen visszautasította volna, vagy elengedte volna a füle mellett a nő megjegyzéseit, már biztos nem csinálná. Jobb elkerülni a veszélyes helyzeteket.
2017. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
# Hát én meg el se mennék az 1-éves gyerekem érdekesebb.
2017. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen, így mondtam el neki, mindenféle hisztéria, megjegyzés nélkül.


Nincsenek egy társaságban, a férjem is kerüli, ahogy tudja. Eddig nem is tudta, hogy ő is menni fog, de most elkezdett az egyik haverja melletti irodában dolgozni és kitalálta, hogy ő is menni akar, mert ezer éve nem volt síelni... Ezt elmesélte itthon a férjem és utána mondtam a fenti dolgot.

2017. febr. 14. 20:54
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

A 3-ast osztom én is.


Mondjuk én azt nehezen tudom elképzelni, hogy úgy flörtöl vki vkivel, hogy az keményen visszautasítja (mert én személy szerint biztos elsüllyednék szégyenemben, de nem vagyunk egyformák....). De érthetően nagy lenne a kísértés, kis pia, aztán ki tudja....de a férjed helyében nem a kedvedért mondtam volna le az utat, hanem magamtól....

2017. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
Anyuddal ertek egyet. Ritka az ilyen anyos!
2017. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!