Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl kegyetlen lettem volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kegyetlen lettem volna a férjemmel? Ti mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Minden évben február-március környékén elmegy a közelebbi jogász haverjaival síelni kb. 1 hétre. Idén is ment volna, amivel nincs gond, mert megbeszéltük, hogy amiért lett egy babánk (tavasszal lesz 1 éves), nem fogunk "bezárkózni" és teljesen megszüntetni a régi életünket.

De aztán tegnap megtudtam, hogy a férjem régi szerelme is megy (jegyesek voltak, a párom a házasság előtt szakított vele). Ismerem a nőt és a mai napig flörtöl a férjemmel még a jelenlétemben is... És mondtam, hogy így nem örülök annyira, hogy elmegy, mert annak a nőnek is van egy híre az ismeretségi körünkben és egyszerűen nem lennék így nyugodt. Mondta, hogy megérti, le is mondta az utat. Viszont anyukám szerint túlságosan 'kegyetlen' voltam és ha bízok benne, akkor ez jó alkalom lett volna, hogy megmutassam.


2017. febr. 14. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Az ördög nem alszik.... Jól tetted, hogy elmondta. Es hogy nem megy. Ahogy írták is, jobb a bajt elkerülni. Mert visszacsinálni már nem lehet. Ne legyen lelkifurdalásod.
2017. febr. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem igazad volt. Mondjuk én férfi létemre eleve nem mennék el a párom nélkül sehova, csak munka ügyben, de akkor is csak a lehető legrövidebb időre. Nem értem, hogy egyesek miért akadnak ki ezen, ez nem féltékenység, egyszerűen arról szól, hogy ha két ember tényleg szereti egymást, akkor nem érzik jól magukat a másik nélkül.

Az a lehetőség, hogy együtt menjetek, miért nem jön ilyenkor szóba? A gyerek nem akadály, mi 6 hónaposan már vittük a picit mindenhova, repülővel, sosem volt ez gond.

2017. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jelen esetben ez teljesen korrekt volt minden részről. A párod nem tudta eddig, hogy megy a nő, tehát nem kamuzott. Mikor megtudta, elmondtad, a véleményedre volt kíváncsi. Ha te így adtad elő, mint itt, akkor nem eltiltottad, hanem véleményt formáltál (jogosan), és a párod döntése volt, hogy lemondja az utat. Tehát jelen esetben a párod előtt le a kalappal, tök korrekt volt, és szerintem te sem hisztiztél, szóval nincs gond.

Mondjuk én valószínűleg még hatszor rákérdeztem volna, hogy de csak akkor mondja le, ha egyetért, miattam nem, nem akarom elrontani a tervezett bulit, stb. De ez már csak személyiség kérdése, én mindig mindent túlgondolok. :) Szóval teljesen jól reagáltatok mindketten, szerintem nem voltál kegyetlen.

2017. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megyünk együtt is rengeteget, de én is elmegyek a barátnőimmel, ő is a haverjaival, kettesben is megyünk majd. Ez szerintem nem gond, kell 1-2 ilyen is az évben. Csak akkor ne legyen ott a volt menyasszonya.:)
2017. febr. 16. 09:17
 15/17 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, és helyeslem, hogy megmondtad így a férjednek.


Egyvalami van, amit mindig is utáltam a nők 99%-ában, hogyha NEM MONDJÁK MEG NYÍLTAN, HA VALAMI PROBLÉMÁJUK VAN.


Az itt kommentelő nők jelentős része azt mondta volna a férfjének, hogy "Menjél drágám nyugodtan", aztán otthon meg nem alszik, mert ott van a flörtölős ex. Aztán a férfj hazajön és megy a duzzi, és ha a férfi kérdezi, hogy mi a gond, akkor "Semmi, semmi gond nincsen" és megy a duzzi tovább.


Ez így teljesen korrekt volt, hogy NYÍLTAN MEGMONDTAD, hogy mi a probléma, és a férjed meg szeret és becsül, hogy ezt tudomásul vette. Hidd el, hogy nem okozott neki nagy lelki törést, és légy hálás, hogy ennyire imádnak téged!


További sok boldogságot és becsüld meg a férjed, mert nagyon szeret téged.

2017. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha meg akar csalni,megcsal.Tök mindegy hogy silés közben,volt menyasszonnyal vagy uj ismerettséggel akár egy buliban.

Bizalom.Szerintem ez részedröl nincs meg a férjed felé.Ö meg ezt el is fogadja?

Nekem furcsa igy a kapcsolatotok.

2017. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha félre akarna lépni a volt jegyessel,es ez a nő akar is tőle még mindig valamit,akkor ahhoz nem kell a sítúra a,a csaj bárhol ráállhat,irodában,elhívja ebédelni stb..Ilyen alapon a felelem minden napos is.lehetne.De nincs semmi baj azzal ahogy, és amit mondtál.Legalább megmondtad és nem magadban duzzogsz meg képzelődsz,mint sokan.
2017. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!