Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már régóta együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta együtt vagyok a férjemmel de sajnos mostanában egyre többet iszik. Hiába kérem tőle hogy legalább a gyerekért tegye le az italt nem hajlandó rá. Ti az ilyen férfit elhagynátok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 18:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mennyit iszik?
2017. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"És mit csinálnátok ha a gyerek nagyon ragaszkodna az apjához és hisztirohamot kapna ha elküldeném a pi..ába az apját?"


Az ócska kifogások legócskábbika. Igen, nem lesz könnyű, de a gyerek majd lenyugszik. Ezerszer inkább ez, mint egy életre tönkretenni (vagy sok év terápiára ítélni) majd a gyereket azzal, hogy egy alkoholista tróger mellet kell felnőnie. Nem beszélve arról, milyen példát mutatsz neki ezzel, milyen mintát tanítasz neki.. Gondolkozz már hosszú távban basszus, ne a pillanatnyi kényelem vezéreljen.

2017. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Mennyi az annyi?
2017. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
Én is ilyen cipőben jártam. itt a gyermeket kell nézni felelős vagy érte!én kiszálltam egy ilyen kapcsolatból és nem bántam meg kiegyensúlyozott kislegényt nevelek akit látogat az apja és persze józanul, nem is engedném a közelébe ha piálna! az hogy a láthatás után hogy csapja szét magát azaz ő dolga de ilyen esetben szerintem minden felelős apuka mérlegelne, hogy mi a fontosabb!
2017. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%
14es még mindig az elejéről lemaradt a válasz a kérdésedre:egy percig sem haboznék továbbállni, persze gyermekkel együtt!
2017. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Minden nap legalább 4 sör és négy-öt feles. Ennyi a minimum amit iszik és ez napi szinten
2017. márc. 10. 05:02
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja a gyerekért csak úgy letenni az italt. Én egy alkoholista apa mellett nőttem fel, aki nem volt agresszív. Így is tele vagyok emaiatt kulonboző defektekkel. Ha egy kis pillanatnyi hiszti miatt ezt szeretnéd a gyereknek, hogy ő is olyan sérült legyen, mint én akkor maradj csak. Ahogy anyám is maradt félelemből. Nagyszerű dontes :(
2017. márc. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz, fater alkesz volt, egyre jobban, eljutott nár arra a szintre hogy behugy*zott az ágyba stb, anyám szerette volna hogy megjavuljon fater, mindig kérte hogy tegye le az italt, nem tette.. Egyszer aztán anyám besokallt és elzavarta, jól is tette. Azóta fater otthonba került, képtelen az önálló életre, annyira alkesz lett. Beszélj vele, ha nem hajlandó változni, akkor zavard el, igy lesz a legjobb neked és a gyereknek is
2017. márc. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem lennék olyannal aki alkoholista. Ha nem akar változni, akkor otthagynám. Később az ilyenek már nem csak isznak, a legtöbb erőszakos is lesz. Félteném magamat és a gyereket is a helyedben. A gyerek meg még gyerek, és nem érti. Majd megnyugszik. Ha felnő, majd rájön mi miért volt. Nem teheted tönkre az életeteket.


Amúgy az ilyesmi nem jön elő csak úgy. Nem beszélgettetek róla mi az oka? Vagy régen nem ivott? Ha kevesebbet, de rendszeresen, akkor is ivott. Ha ez neked nem tetszett miért mentél hozzá?

2017. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Korábban nem ivott? Ha igen, mennyit, és milyen időközönként?

Miért kezdett most ennyire durván inni?

2017. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!