Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas vagyok, de beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, de beleszerettem egy fiatal fiúba! Mut tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, 3 éve házas,eddig jól megvoltunk,mindent megadott nekem a férjem,de most teljesen belehabarodtam egy 18 éves fiúba.Iszonyú jóképű,nagyon intelligens,komoly,teljesen elbűvölő.Látom,hogy én is tetszem neki,folyton mosolyog rám,közeledni próbál,egyszer már csókolóztunk is,de nem tudom,hogy mit csináljak,mert ott van a férjem is. Nagyon kívánom a fiút,de elválni nem akarok.Mit csináljak?

2017. ápr. 24. 17:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem tetszett a válaszom, mi? :D Jött a modi! Ő majd megmenti a házasságodat is. :D
2017. ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%
80%-os, tetszik, hogy nem adod fel és mindig visszajössz. :D
2017. ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ha válni nem akarsz, akkor felejtsd el.

De ha bármit is teszel vele, akkor válni fogsz.

Ennyire egyszerű.

2017. ápr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőséged van, ha utána is tükörbe akarsz nézni:

- elválsz a férjedtől és utána kapcsolatod lehet a sráccal

- leépíted a srácot és elfelejted, nem ábrándozol róla többet

2017. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
96%
Te nő? Maximum nagylány. Válj el a férjedtől, mielőtt más farkára ugrasz, aztán lehet az érett gondolkodású 18 éves"férfihoz" menni.
2017. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%
nyalóka93, egyszer jöttem vissza. :D Az nálad mindig? :D
2017. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
67%
"Mindent megadott nekem a férjem" Ez így nagyon kevés. Te mit adtál neki? És mit tettél a kapcsolatotokért? A házasság két ember életre szóló szövetsége, amiért mindketten dolgoznak, és áldozatokat is hoznak. Ha te nem ezt akartad, akkor nagyot tévedtél. Mondd ezt el a férjednek, kérj tőle bocsánatot és váljatok el békében. Adj hálát a Jóistennek, hogy még nem vagy terhes, és ne is legyél az egyhamar. Nem vagy rá elég érett.
2017. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Gondolkozz már! Mire a srác 25 lesz, mint te most vagy, addigra te 32 leszel. Ketyeg a biológiai órád és gyerekre vágysz, ő még mindig bulikban lóg meg a hülye haverjai az "öreg nőjén" (te) röhögnek, összehozzák a barátod valami tizenéves pipivel. Ezt akarod? Ja... addig ki se bírod mellette vagy ő melletted.
2017. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Theressita ***** válasza:
100%
A férjednek hűséget esküdtél. Jóban-rosszban. A szerelem-fellángolás önmagában csak érzés - jön, majd megy. A házastársi szeretet ellenben: Döntés. Felejtsd el, kerüld a srácot, minél kisebb legyen a kísértés! A férjeddel pedig kezd el javítgatni a kapcsolatod, beszélgessetek, keresd meg azt a férfit benne, akit néhány éve megszerettél és elkötelezted magad mellette.
2017. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"3 éve házas" " belehabarodtam egy 18 éves fiúba" "egyszer már csókolóztunk is"


B..sszus, az ilyen minek házasodik?


Minek mentél férjhez, ha nem tudsz megmaradni a seggeden és más pasi kell? És ne mondd hogy nem tudtad, hogy ilyen vagy, mert hatalmas kamu. Ha szeretnéd a férjedet, akkor a kissrácnak esélye sem lett volna ledugni a nyelvét a torkodon. Ráadásul nem is másik férfi, csak egy 18 éves kisfiú. Tényleg egy fellángolásért akarod eldobni a házasságodat? Mert ha félredugsz, és kiderül (és van esze a férjednek) kidob mint macskát szarni. És igen, bármikor kiderülhet. Bár a férjed jobban is járna, ha megszabadulna tőled.


Ezentúl mi lesz? 3 évente majd másba leszel belezúgva? Fel kellett volna nőni agyilag, és utána házasodni.

2017. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!