Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas vagyok, de beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, de beleszerettem egy fiatal fiúba! Mut tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, 3 éve házas,eddig jól megvoltunk,mindent megadott nekem a férjem,de most teljesen belehabarodtam egy 18 éves fiúba.Iszonyú jóképű,nagyon intelligens,komoly,teljesen elbűvölő.Látom,hogy én is tetszem neki,folyton mosolyog rám,közeledni próbál,egyszer már csókolóztunk is,de nem tudom,hogy mit csináljak,mert ott van a férjem is. Nagyon kívánom a fiút,de elválni nem akarok.Mit csináljak?

2017. ápr. 24. 17:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nemcsak a házasságod nem ígérkezik tartós kapcsolatnak, de az azt követő kapcsolataid sem.


A 18 éves biztosan arra vár hogy egy életre egymáséi legyetek...párszor felpróbál aztán mehetsz, mert mindig lesz nálad üdébb.

2017. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
43%

Direkt nem olvastam el a válaszokat, de feltételezem, hogy sok dogmatikus kioktató és sztereotíp hsz érkezett, leginkább ítélkezés és degradáló alázgatás.


Az érzéseink nem tudatos döntések. Nem úgy tehetünk róluk, mint pl arról, hogy melyik pólót vesszük a szekrényből reggel.


Az lehet tudatos, hogy hogyan kezeljük őket.


Én élettársi kapcsolatban jártam hasonlóan, nálunk csak flörtöcske lett és a párom mellett voksoltam. De! Sem a bűntudat sem pedig az elfojtás és a megfelelés nem visz előre. Ott fogja hagyni a lenyomatot az ember tudatalattijában.


Ha ennyire ott motoszkál, az valahol egy jel arra, hogy a mostani kapcsolat nem teljesen funkcionális.


Semmi nem állandó és semmit sem muszáj.


Ha pedig félrelépsz a sráccal netán, akkor mi van? Semmi. Minden csoda 3 napig tart oszt jónapot.


De az érzést ne söpörd a szőnyeg alá. Okkal kaptad.

2017. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem csapj bele kérdező! ;)


Nem vagyok semmi jónak/rossznak elrontója, de ha ilyen vágyaid vannak, akkor az élet úgy fogja hozni, hogy tanulj belőle, még akkor is ha életre szóló pofont kapsz...


Hallgass a szívedre! :P

2017. aug. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm 22-es és 23-as, azóta már sokszor szeretkeztünk a szerelmemmel,együtt vagyunk titokba és imádjuk egymást❤ :-)
2017. aug. 9. 15:19
 25/26 anonim válasza:
férjed nem sejti? ?
2017. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

De miért vagy a férjeddel?


Titokban csinálod a 18 évessel, tehát a férjednek ez nem tetszene, átvered. Egyáltalán nem úgy írtál róla, mint akihez vonzódnál, akit szeretnél. Neki is joga volna olyannal élni, aki vonzódik, kötődik hozzá és aki szereti. És neked sem jó ha olyannal élsz akit nem.

2017. nov. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!