Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyesek hamar (mondjuk egy éves kapcsolat után) összeházasodnak, majd azután elválnak? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 12:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, az én esetem kicsit kirívó.Volt egy nagy szerelmem, 6 év után szétmentünk.Nagyon bezárkóztam, nem engedtem közel senkit magamhoz, féltem a csalódástól.Évek teltek el, 34 éves voltam.Jött a mindent elsöprő, nagy szerelem.Leste minden kívánságom, ugyanazok voltak a vágyai, céljai mint nekem, se nem láttam, se nem hallottam.Ő már túl volt egy házasságon.A vészharang azért megszólalt bennem, mikor 3 hónap ismeretség után megkérte a kezemet.Túl gyors volt számomra a tempó.10 hónap ismeretség után (fél évet együtt éltünk) összeházasodtunk.Aztán fokozatosan jött a pokol.Évekbe telt, mire kiderült, egy nárcisztikus személyiségzavarban élő emberrel éltem.Megcsalt, és pár hónap után már elvette az újabb áldozatát.
2017. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%

#21: 3 hónapnyi ismerkedés után, a vészharanggal a fejedben igent mondtál. Ha átmegyek a zebrán, amikor piros és elütnek, akkor nem én leszek az áldozat.

Az a baj a nárcisztikus személyiséggel, hogy manapság már mindenkire ráhúzzák. Egyszerűbb a másikban kreálni a hibát, mint felismerni a sajátjainkat és elfogadni, hogy a saját döntéseinknek vannak következményeik.

2017. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
90%
22-es köszi, nagyon kedves vagy.Fogalmad nincs, min mentem keresztül.Mennyit vádoltam magam.Az exem nem keresi magában a hibát, szerinte mindenről én tehettem, meg az első felesége.Nem én mondtam rá ki a diagnózist, hanem szakember.
2017. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
69%
Mert egy év távolról sem elég ehhez. Külön élve, házasságig nem összeköltözve lehet a legjobb kacspolatot kialakítani.
2017. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!