Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy a baj? Férj kihasználta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj? Férj kihasználta míg elutaztam a gyerkekkel.

Figyelt kérdés

Tudtommal boldog házasságban élek sok éve. Férjem elment egy k.rvához h lesz.pja. egyszerűen nem tudom hova tenni.

A történethez hozzátartpzik h többedik gyerekünket várjuk, valóban nem hoz izgalomba a téma, de nem gondolom h várandosan ezt fel kellene róni.

Ami reményre ad okot, h ő vallotta be h hülyeséget csinált. És elmondta h rájött h semmit nem ad érzelem nélkül.


Vajon ez a lejtő kezdete? Vagy létezik 1 ballépés aminek nincs folytatása mert megbánta?



2017. aug. 6. 21:21
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
37%
28-as az elég kevés akinek az orvos tiltja és ha szeretik egymást, normális a kapcsolatuk akkor kínkeserves azt kibírni. A másik attól még orálisan, kézzel ki lehet elégíteni másikat, szóval teljesen szexhiánynak nem kell lenni. Ki a fene bírná ki, aki szereti a másikat? Aki kibírja ott baj van, nem kicsi.
2017. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
100%
28-as vagyok!Én kényeztettem a párom másképp, nálunk nem volt ezzel probléma hála Istennek, mi megoldottuk.😊Én igazából annak céloztam aki valami olyasmit írt hogy szorítsa össze a fogát a nő és akkor is csinálja ha nem akarja.Minden kommunikáció kérdése.És ne haragudj de elég gyakori a szextilalom.Mi betartottuk és még így is koraszülés lett a vége.😭
2017. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Hát elég szomorú olvadni amit írtatok. Nagy százalékben nem is értettétek a helyzetet. Az illetők megnyugtatására írom h nem azt írtam h nem szexelunk. Hanem konkrétan az orális rész hányingeres állapotban számomra kivitelezhetetlen. Erre keresett más megoldást, csak orálisan . Mint mindketten tudjuk, szar ötlet volt. Elég sokat beszélgettunk errol is. Ő is én is megnyugodtunk h ez egy hulye ballépéa volt, de 1x volt és nem.is lesz többször. Ezt jeleztem is neki h ezen szeretnék túllépni és együtt építeni a kapcsolatunkat, még 1et nem tudnék elfogadni.


Azt gomdolom h emberek vagyunk, akik hibáznak. De ha őszintén, tanulva, épülve jövünk ki a hibáinkból, akkor a javunkra is valhatnak.


Köszönöm az építő és elgondolkodtató kommenteket. Részemről téma lezárva.

2017. aug. 7. 20:32
 34/45 anonim ***** válasza:
21%
Minek írtad ki a kérdést? Már az elején megbocsátottál neki, és itt is csak védted.
2017. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
34%
Megkönnyebbült. Hisz, mert hinni akar. Homokba dugja a fejét. A pasi bevallotta, mert valamiért fél,(gondolom valaki megláthatta és gyaníthatta, hogy prostihoz ment, szerintem itt náluk, nem először csalta meg) hogy lebukik, ezentúl óvatosabb lesz, de idő kérdése megbukik a dolog. Kérdező tanuljon a a saját kárán, nem mindenkin lehet segíteni. Mondjuk jobb lenne, ha belátná a saját hibáját is a dologban, de azt nem fogja, csak kifogásokat gyárt. Nem mindenki látja azt sem ami a szeme előtt lát. Majd jön egy nagyobb "pofon" neki, és rájön.
2017. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
78%

Én a magam részéről a hűtlenség semmilyen formáját nem bocsátanám meg, hanem elválnék. Nálam az nem megoldás egy problémára , hogy elmegy más nőt dugni/vagy odaáll hogy leszopkodják. Közönséges, undorító és patkány dolog. Qurvával csináltatni ráadásul még igénytelen is. Ha hiánya volt, meg is beszélhettétek volna, lehetett volna türelmesebb ha épp rossz passzban vagy...mit tudom én .


Viszont, abban is biztos vagyok ebből a sztoriból kiindulva, hogy te is hibás vagy. "valóban nem hoz izgalomba a téma, de nem gondolom h várandosan ezt fel kellene róni. " Ebből látszik, hogy valamit nem kapott meg otthon amire vágyott, ezért ment máshoz.

Ettől függetlenül nem tartom korrektnek azt, hogy azzal vág vissza, aláz porig, hogy elmegy másik nőhöz.


A megcsalás SOHA nem megoldás, én ezért zárnám le vele a kapcsolatot, valamint ezek után semmit nem hinnék el neki. Azt sem hogy sosem volt még ilyen. Aki egyszer megteszi, az többször is meg fogja....nekem pedig nem lenne gyomrom ilyen emberrel élni, aki így kezeli a problémákat. Soha a büdös életben többet nem tudnám elviselni, hogy hozzám érjen, és nem tudnék benne megbízni sem. Tehát felesleges lenne próbálkozni. Részemről itt vége lenne.


És még egy dolog: a terhesség egy állapot, és nem betegség, nem kellene kifogásnak használnod. Szülhetsz akárhány gyereket, ha így viselkedsz, akkor főleg meg fog csalni továbbra is.


Ez nem a lejtő kezdete, már rég az alján vagytok, csak nem vetted észre. Kalap szar köztetek a kommunikáció. Nem akartam nyers lenni, de ez az igazság.

2017. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
76%

"Azt gomdolom h emberek vagyunk, akik hibáznak"


Igen, az emberek hibáznak, de akik szeretik és tisztelik a párjukat társként, és emberként, azok nem csalják meg a párjukat.

Ezen gondolkozz el ...ha akarsz. Ha nem akkor tűrj továbbra is, mert hogy meg fogja tenni újra előbb vagy utóbb az biztos. Idő kérdése, hisz egyszer már megtette, eljutott oda, hogy nem érdekli neked ez milyen érzés lesz, most sem lett következménye, megúszta.

2017. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
83%
Engem ez a része akasztott ki: "Azt.mondtsm nrki h ha ez ehy bakancslistás egyszer ki akartam probalni eset volt". Szerintem az ilyen jellegű bakancslistát terveket talán házasság előtt kellett volna kipipálni. Azért úgy, hogy a feleség várandós, elég kemény.
2017. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
67%

Ha az ember olyan típus aki szexuálisan ki akarja élni magát, nincs ezzel baj, de ne akkor tegye amikor már elkötelezte magát valaki mellett. Legyen az párkapcslat, vagy házasság. Független emberként azt csinálsz amit akarsz, ami jólesik, kapcsolatban-házasságban viszont gerinctelen, patkány húzás a megcsalás.


Az előre megbeszélten nyitott kapcsolat, nyitott házasság pedig teljesen más kategória, de ezt előre tisztázni kell, hogy ha mindketten erre vágynak, és akkor nincs ezzel semmi probléma.

2017. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

nem gondolom, h 9 évnyi házasságot 1 ballépés miatt le kell húzni a wc-n.

mivel őszintén bevallotta és megbánta, nálam érdemel még1 esélyt. természetesen elmondtam azt is, h több alkalommal nem tudok túllépni rajta.


olyan fura helyzet állt elő, hogy ő még most is maga alatt van, hogy majdnem tönkre vágta az életünket (pszichés és testi értelemben is).

én meg igyekszem a jót meglátni mindenben. jelen esetben azóta sokkal töbet beszélgetünk, el tudtuk mondani, mit hiányoltunk a kapcsolatunkban, és tudtunk döntéseket hozni amivel a jövőben jobban figyelünk egymásra. igen, őszintén, abból kiindulva hogy mind2en hibásak vagyunk a helyzet kialakulásában. én ezt egy nagy újra kezdésnek éltem meg, és sokkal szebb és boldogabb a közös életünk azóta, minden síkon. nem azért, mert a homokba dugtam a fejem, hanem mert közösen akarunk javítani a házasságunkon.


biztos, hogy ezt itt sokan nem értik, de azért ideírtam. hátha.

2017. aug. 25. 22:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!