Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy a baj? Férj kihasználta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj? Férj kihasználta míg elutaztam a gyerkekkel.

Figyelt kérdés

Tudtommal boldog házasságban élek sok éve. Férjem elment egy k.rvához h lesz.pja. egyszerűen nem tudom hova tenni.

A történethez hozzátartpzik h többedik gyerekünket várjuk, valóban nem hoz izgalomba a téma, de nem gondolom h várandosan ezt fel kellene róni.

Ami reményre ad okot, h ő vallotta be h hülyeséget csinált. És elmondta h rájött h semmit nem ad érzelem nélkül.


Vajon ez a lejtő kezdete? Vagy létezik 1 ballépés aminek nincs folytatása mert megbánta?



2017. aug. 6. 21:21
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
39%

Ha neked nincs kedves se a szexhez, akkor minek panaszkodsz ha a csávó mással szexel?


Szerintem ebből így simán lehetne nyílt házasság, aztán te nem lennél ,,cseszegetve" és ő is megkapná a törődést

2017. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván, hogy nem volt abban semmi érzelem, mi is lett volna?

Ebből fakadóan folytatása se lesz, főleg, ha ügyelsz rá, hogy nem legyen szexmentes az a 9-10 hónap, illetve ami hátravan belőle.

Én is értékelném az őszinteségét, mert pont ez az a helyzet, amit soha az életben meg nem tudtál volna.

Szomszédasszony, kollegina mind veszélyesebb, ez meg egy íz perces ürítés, utána, baromira rossz érzésekkel.

2017. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
63%
A saját hibádon gondolkodj el.
2017. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
94%

Miért teszed fel a kérdést, ha te már úgyis eldöntötted, hogy mit akarsz?

Békülős szex megvolt, az egészet egy bakancslistás dologként fogod fel, még örülsz is, hogy milyen őszinte urad van, akkor mi itt a kérdés?!

Megerősíteni abban nem sokan fognak, hogy helyesen cselrkszel....

Én a helyedben irtó gyorsan átkapcsolnék NŐ üzemmódba is, mert az szép és jó, hogy anya vagy, de a férjednek feleség és nő is kell(ene)!

2017. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg akkor működne a kommunikáció, ha még azelőtt szólt volna, hogy elmegy prostihoz.
2017. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
jééézus
2017. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
82%

Értékelném az őszinteségét és kivágnám, mint a ....-t. Nem még szexelni vele, a k után. Te egy igazi lábtörlő, kapcarongy nő vagy. Azzal, hogy megbocsátottad, gyakorlatilag legalizáltad a k u r v á zást, most már rendszeresen fog járni, csak nem fogsz róla tudni, hogy ne álljon a bál otthon. Ha meg kiderül mégis, hát annyi baj legyen, a múltkor se volt semmi gáz, még szexeltél is vele, ergó, te engeded a k u r vázást neki. Ilyen a férfiagy, neki ennyi jön le az egészből, h akkor innentől ezt lehet csinálni, csak nem kell minden eset után kiborítani a bilit, mert minek az a sok stressz ,a te állapotodban nem tesz jót.



Ügyes vagy, ezt jól elrendezted magadnak.

2017. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:
91%
Aki azt írta, hogy vegyen erőt magán és szexeljen terhesen ha nincs is kedve tutira nem volt még terhes.Nekünk például szextilalom volt végig, mert sokat véreztem, görcsöltem veszélyeztetett terhes voltam.A párom felfogta, megértette, hogy a gyerekünket veszélyeztetnénk az együttlétekkel, így soha nem bántott a szexhiány miatt, de nem is fordult örömlányhoz.Felnőtt értelmes emberek vagyunk nem állatok, akiket csak az ösztöneik hajtanak.Én nem tudnám ezt a páromnak megbocsátani.Mivel nem az első gyereket vállaltátok, így tisztában volt a dolgokkal.
2017. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
90%

A férj állítása szerint semmit sem kapott érzrlmek nélkül.

Hidd el, meg fogja keresni a módját, hogy máskor érzelmek is legyenek benne.


U.i.: tudod kinek kellene a te fene nagy boldog házasságod!?

2017. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
37%
25-ös én nem tudom elképzelni, hogy a férj ne próbált volna arról beszélni a kérdezővel, hogy miért nincs szex normálisan, miért nem kívánja? A terhesség kifogás. Nagyon úgy néz ki a tipikus eset. A nőnek cél a házasság, gyerek. Neki ennyi elég. A pasi hozza haza a pénzt, és csinálja amit mond a feleség, mert hát van gyerek útban a másik is. Oda megyünk, akkor amikor a feleség mondja, azt vesszük meg amit a nő mond, akkor alszunk, akkor szexelünk mikor a feleség akarja stb. Ha a pasi szólni mer, szar szemét, mert nem érti meg, most már minden más, mert gyerek van. Feljogosítva érzi magát ere a nő, mert ő már felség, anya csak nőnek és társnak elfelejt lenni. Testi és lelki értelemben is. Ezért van annyi válás mire a gyerek oviba megy, mert tökösebb pasi ezt nem tűri el.
2017. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!