Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy férjem, már 8 éve házasok vagyunk, van egy kisfiúnk. Hétvégén rájöttem, hogy levelezget egy lánnyal. Azt írta neki, hogy én külsőre nem jövök be neki teljesen, illetve van egy dolog, amit én nem teszek meg neki szexuálisan. Viszont ez a lány nagyon bejön neki, illetve szereti nagyon csinálni a szexben azt a dolgot, amit én nem szeretek. Egyelőre nem történt semmi, mert ez a lány nem akar családos emberrel kezdeni. De nagyon félek, hogyha nem vele, akkor mással meg fog csalni. :-( Mit tegyek? Nem tehetem meg, hogy elválok, a kisfiam imádja az apját, belehalna, ha nem élhetne az apjával.
2017. aug. 27. 20:42
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
20%

Jaj de bírálja itt mindenki a férfit. Pedig arról van szó, hogy így jelen pillatban nem élvezi veled a szexet úgy ahogy szeretné. Neked is leeshetett volna a tantusz, hogy eddig is hiányzott valami az életéből mert 8 év alatt biztosan próbált ilyen-olyan módon rávezetni a dologra.

Ilyen tekintetben nem illetek össze. Kevesebbért is váltak már el emberek. Ha te úgy vagy vele, hogy kötöd az ebet a karóhoz és nem engedsz akkor vagy adj neki elhajlási engedélyt vagy tényleg nincs értelme addig húzni amíg meg nem csal, hogy utána megrökönyödve azon tépelődj, hogy "komolyan csak ennyi miatt más nőhöz ment?!".


Azt meg nem árt figyelembe venni, hogy ha fordított eset állna fenn és ő nem akarná az orális szexet neked csinálni akkor már záporoznának a privik ezektől a pillanatnyilag segítőkész emberektől, hogy majd akkor ők bevállalják.

2017. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
22%

#31-nek igaza van.


Fogadjon el olyannak, amilyen vagy? Te elfogadod őt olyannak, amilyen? Mitől lettél te a felsőbbrendű? Csak azért, mert nő vagy?

Ráadásul nem is bízol benne, kémkedsz utána.


"Remélem azért többet ér a családja, minthogy ezért megcsaljon." És ha nem? Neked vajon ér-e annyit a családod, hogy ezt a keveset megadd neki? Ez itt a kérdés.


Itt rengeteg megerősítést kapsz a férfigyűlölő, femináciktól. De mire mész vele? Az egód növekedhet de a gyereked apa nélkül fog felnőni. Amiért csak magadat okolhatod. És max te fogod jól érezni magad a tudattól, hogy minden férfi "szemét".


"Kaptál" egy esélyt, hogy rendbe hozd a házasságod. Már csak azt kell eldöntened, hogy akarod-e helyrehozni.

2017. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
79%

szexben mindig a szűkebb keresztmetszet számít. nem erőltetheti rá egyik se az akaratát a másikra. neked kis dolog, neki nem, mert nem élvezi. ennyi erővel, ha én a kakaszexet élvezem, szerintem nem undorító, hanem csak egy kis dolog, akkor köteles megadni nekem?

"jaaaj de az sokkal duuurvább" nem. senki nem mondhatja meg, hogy az adott dolog a másik embernek mennyire sz ar, gusztustalan.

mindegy, hogy mondta-e neki, rávezetgette-e, hogy akarja. a kérdező nyilván a kezdetektől elutasító volt, tehát nem érhette meglepetés.

az meg hogy jön egy kattanása, a kérdezőnek meg egyből ugrania kéne, enyhén szólva nevetséges.

én szakítanék. nekem ez már bőven kimeríti a megcsalás fogalmát. elvégre már időpontot, találkát egyeztetget, feleségének akarja. nem bírnék együttélni magammal, ha ezek után nem hagynám el.

2017. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy az oráltól eltekintve minden rendben a szexuálos életetekkel? Mennyiségben, minőségben? Az a baj, hogy 8 éve házasok vagytok, és ennyi idő alatt sajnos sok esetben ellaposodik a szex, kihűlnek a kapcsolatok. És előidéződnek ezek a helyzetek.

Gondolom azért vett el, mert szeretett, és akkor még úgy lángoltak az érzelmek, hogy nem zavarta az orális szex hiánya, vagy reménykedett, hogy majd hátha...

Üljetek le a férjeddel, és beszéljétek át a dolgokat, mi vezetett idáig, mivel lehetne jobbá tenni a kapcsolatotok, akarjátok-e mindketten stb.


Nem csak a férfit kell szidni, egy kapcsolat elromlása, ellaposodása mindkét felen múlik.

2017. aug. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
13%

Ilyen buta prud not en is megcsalnek. Az oral olyan aprosag,amit megtehetnel. Sot meg a melytorok meg a lenyeles is alap manapsag. Napi szinten.

Ezek utan turjed,h massal szexel rendszeresen.

N

2017. aug. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
58%

Na,nehogy már a kérdező legyen a hibás,mert nem tudja valamiért megcsinálni! Lehet megérzi az előváladékot és rájön a hányinger,öklöndözik,de lehet anélkül is. Nem mindenki élvezi ha tele van a szája!

Ezt a férje gondolom tudta 8 éve is,nem kellett volna feleségül vennie!

Annyit tehet,hogy elengedi,elválik és keres olyan férfit,aki meg van anélkül is,hogy a szájába nyomja egy nőnek a f.arkát!

2017. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
66%
Én az előváladéktól pl. öklendezem, volt, hogy el is hánytam magam. Ez sajnos mindig így volt, akárkivel is csináltam. Most akkor ássam el magam? Vagy szerintetek jobb szex közben leokádni a másikat?
2017. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
33%
37: gumival próbáltátok?
2017. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
75%
menekülj, mert ez nem lesz jobb. nálunk nem ilyen gondok vannak,de maradtam és erre sok év után jöttem rá, hogy jó nagy baromság volt.
2017. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell azt tenni amit mondtam. Lehet alkalmazni a kettős mércét, és a femináci lelki terrort is.

Nekem mindegy, hogy elválnak-e, és attól sem lesz jobb nekem ha együtt maradnak. Hozza meg a döntést, vállalja fel, és viselje a következményet. Senki (férje sem) kényszeríti sem maradásra, sem válásra. Ez kizárólag a saját döntése lehet.

A saját döntése, amiért csak ő felel egyedül. Ezért nem a férfiakat kell mocskolni!

Ha nem kapom meg a közeli kisboltban, amit szeretnék, akkor elmegyek egy másikba, és ha ott sincs, akkor megyek a harmadikba. És kicsit sem hat meg, (még akkor sem, ha régen nem is kellet), hogy a kisboltos ezért szemétnek nevez. Ha azt akarja, hogy nála vegyem meg, akkor legyen neki, és adja megfelelő áron.

2017. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!