Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy férjem, már 8 éve házasok vagyunk, van egy kisfiúnk. Hétvégén rájöttem, hogy levelezget egy lánnyal. Azt írta neki, hogy én külsőre nem jövök be neki teljesen, illetve van egy dolog, amit én nem teszek meg neki szexuálisan. Viszont ez a lány nagyon bejön neki, illetve szereti nagyon csinálni a szexben azt a dolgot, amit én nem szeretek. Egyelőre nem történt semmi, mert ez a lány nem akar családos emberrel kezdeni. De nagyon félek, hogyha nem vele, akkor mással meg fog csalni. :-( Mit tegyek? Nem tehetem meg, hogy elválok, a kisfiam imádja az apját, belehalna, ha nem élhetne az apjával.
2017. aug. 27. 20:42
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
18%
19: simán meg fog csalni és igaza lesz... ez olyan dolog, hogy egy idő múlva tudja az ember, hogy nem él örökké és nem fog még egyszer sem élni így annyija lesz, amennyit magának szerez. Mondjuk érthetetlen miért vett feleségül ha ez van
2017. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
91%

Azért jó nagy suttyó pa.raszt a férjed,ha idegennek kiteregeti a szexuális életeteket!

Én sem rajongok az orálért,sem oda, sem vissza!

Amúgy meg tudta mikor elvett , hogy nem szereted,akkor most mit pattog!?

2017. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Ezt én se értem. Miért vett feleségül? Miért vállalt velem gyereket? DE már olyanokat beszélt ezzel a lánnyal, hogy hol találkozzanak, meg ő mindent megadna, ha ilyen felesége lenne, mint ő meg ilyesmi :-(
2017. aug. 27. 22:02
 24/44 anonim ***** válasza:
98%
Nalunk sincs oral csak nagy ritkan, most mi ebben a nagy cucc? En nem szeretem, a baratom meg orul neha, ha van, ennyi, egyebekent meg neki se az oralis szex az elete ertelme, senki nem csal meg senkit aprosagok miatt.
2017. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
62%
a csajt meg akarja fektetni, meg kéne az a kis orál/anál... más oka aligha van egy ilyen levelezésnek. Hogy találtad meg, hogy leveleznek?
2017. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, siránkozás helyett inkább vehetnéd most a fáradtságot és leülhetnél a pároddal és beszélgethetnél vele. Nem itt kell felitatnod a könnyeidet, hanem a problémát kéne a pároddal megoldani.


De arra még mindig nem kaptam választ, hogy mikor beszélgettetek utoljára igazán mélyen és őszintén, és hogy miért jutott idáig a kapcsolatotok!

2017. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Elfelejtett kilépni, én meg meg akartam gyorsan nézni valamit a gépén.
2017. aug. 27. 22:05
 28/44 anonim ***** válasza:
39%
béna:)
2017. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
64%
Nincs mese,tálalj ki neki,meglátod mit mond! Ha annyira fontos neki az orál,engedd el,kényszerből NE csináld!
2017. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
66%
egy orálért egy házasság:) értelmes dolog
2017. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!