Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig lehet bírni Házasságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni Házasságon belül, a Szeretkezés hiányát, fáradtság miatt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincsen hogy mindig fáradt a másik. Valami más is van ott. Vagy nálad, vagy nála, vagy közöttetek. Velem is volt olyan hogy hulla voltam hónapokig 3-4 óra alvással per nap és fizikailag nem bírtam. De akkor is akartam csak kipurcantam közben. De ha vmi fontos ki kell bekkelni, senki sem robot.
2017. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Laszlo Bankuti válasza:

A fáradtság nem indok. Bocs.

Ha már régóta tart ez a fáradtság.

A magam példájából kiindulva, ott más lesz a helyzet.

Két ok lehet:

1. van valakije

2. nem kíván

Ha van valakije, akkor az gáz, azt valahogy meg kell oldanod, recept nincs.

Ha nem kíván, tedd magad kívánatossá. Gondolom nő vagy, mert a pasik szoktak "fáradtak lenni".

Tudd meg, mik a "perverziói", minden pasinak van valami. Nekem is :). Ha ezt megtudod, akkor tőled függ, teljesíted-e. Ha nem beteg, akkor szerintem miért ne? Téged is izgatni fog.

Vagy ha testi gondok vannak, pici zsír, vagy valami plusz kiló, akkor járj el tornázni valamilyen bukfenc stúdióba. Figyelj oda, mit eszel, mivel és mikor. Ne fogyókúrázz, csak térj rá az egészséges táplálkozásra.

Ha meg tényleg fáradt a csávó, akkor az csak pár napig tarthat, mert a szexre mindenkinek szüksége van.

Nyisd ki a szemed, kommunikálj, nézz a dolgok mögé.


Üdv

Lackó

2017. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!