Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan reagálnátok feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok feleségek a helyemben erre?

Figyelt kérdés
Én 27 éves vagyok a férjem 25. 5 és fél éve vagyunk együtt és 5 éve vagyunk házasok. Van egy munkatársnője akivel minden reggel találkozunk az iskolában mert mind a ketten akkor visszük a gyerekeinket a suliba. A hölgy egyedül viszi a lányait én meg a férjem meg a fiúnkat visszük a suliba mindig együtt.Akárhányszor találkozunk a köszönésen kívül mindig van valami megjegyzése a nőnek. Például: Ma igen gyorsak voltatok? Vagy például a mi kocsink mellé parkolt le és mikor találkoztunk akkor oda szól vigyorogva a férjemnek hogy: elég szűkösen fogsz beférni a kocsidba meg mellé vihog.A férjem ezekre nem reagál soha semmit.Mikor mondom neki hogy ez engem mennyire zavar szerinte a nő nem csinál semmit pusztán ilyen a természete.Már ott tartok hogy személyesen beszélek a nővel hogy ezt fejezze be mert már eléggé zavaró.Hozzá teszem a nő olyan 40 körüli.De akkor is köszönjön aztán haladjon tovább. Mit tegyek?????????

2018. máj. 3. 10:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Azt , amit a férjed... semmit ne reagálj.
2018. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem higgadj le. Lehet, hogy veled is szívesen beszélne, ha nem lennél ilyen savanyú. Minden nap találkoztok, látásból ismeritek egymást: miért NE szólhatna hozzátok?

Semmilyen hátsó szándék nincs abban, amit csinál. Ha férfi lenne, téged se zavarna a viselkedése, fel se merülne, hogy akar tőled valamit.

Kicsit szállj le a földre! Egy 40 éves családanya biztos nem egy 25 éves foglalt férfival fog kikezdeni, akit mindig csak a feleségével együtt lát. Egyszerűen csak barátkozó típus.

2018. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Tùlreagálod.
2018. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne csináld már!

Ő a kolléganője, ráadásul a gyerekeitek egy suliba járnak.

Miért ne poénkodhatna?

Nem szabad egymással szóba állni, ha már házasok vagyunk?

Vagy az zavar, hogy nem hozzád beszél, rád néz, CSAK a férjedre? Azt megértem.

Én ilyen viszonyokat mindig úgy kezelek, hogy akkor mind a két fél felé teszem az illedelmességi gesztust, (vagy csak a nőnek, hisz nő vagyok_) de olyan nincs, hogy a férfival leállok jópofizni, a feleségéről meg tudomást sem veszek.

Ha ez a gondod, megértem.


Ha viszont pusztán az, hogy próbál barátságos lenni az ismerőseivel egy reggeli (még ha nem is oly vicces) poén erejéig, akkor azzal nem értek egyet, hogy gond lenne. Emberek vagyunk, nem gépek.

Lehet külföldön éltek, ha már sulisok a gyerekeitek öt és félév házasság után, tehát lehet, előbb kezdődik a suli, aztán lehet, nem közösek a kicsik, nem tudom..

De Budapesten olyan faarcúak az emberek, hogy nemigen beszélgetnek egymással ilyen helyzetekben. Mikor a gyerekeim kezdték az ovit, a fővárosból vidékre költöztünk, és itt bizony az anyukák megállnak pár szóra a kapu előtt trécselni, (aki teheti) és mindig van mindenkinek egymáshoz egy kedves szava.

Képzeld el, sokkal jobb így élni!

2018. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Egy kutyának több esze van, mint neked.
2018. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Erősen túlreagálod, nem kell vele foglalkozni. Amúgy meg ha 5,5 éve vagytok, hogy-hogy iskolás már a gyereketek?
2018. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, kicsit megnyugtattatok.

Tudni kell hogy én 19 évesen egy tini kapcsolatból gyógyszer mellett estem teherbe és így született meg a fiam. A biológiai apuka elhagyott egy pofon kíséretében amikor a fiam 2 hónapos volt. Kapcsolat azóta semmi se vele se a családjával.A fiam 2 éves koráig nem volt kapcsolatom mert arra koncentráltam hogy magán tanulóként le tudjak az osztályommal érettségizni és ne kelljen egy évvel később. 2 éves volt a fiam amikor megismertem a jelenlegi férjemet. Ő volt az első ember akinek a fiam azt mondta hogy apa, a fiam természetesen tudja hogy nem ő az apukája de a kapcsolat ami köztük van hihetetlen.Nem mellesleg a férjem családja is imádja a fiamat és hozzájuk minden hónapban és fontos ünnepekkor ott vagyunk.

2018. máj. 3. 10:45
 8/21 Bence_ ***** válasza:
64%

Gondolkodj el azon miert zavar ez a nő.

Használd erre ezt a helyzetet.

2018. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Mi ilyen és ehhez hasonló esetben beülünk az autóba, egymásra nézünk és általában egyszerre mondjuk, hogy "pfúb.@szdmeg!" :D egyébként a kolléganő valószínűleg csak közvetlenebb az átlagnál és nem veszi a lapot, hogy nem akartok kommunikálni. Felesleges ezen ennyit agyalni.
2018. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Most őszintén ennyi bajod legyen az életben!

Egyébként meg mit árt ha valakivel beszélgetsz viccelődsz???

2018. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!