Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan reagálnátok feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok feleségek a helyemben erre?

Figyelt kérdés
Én 27 éves vagyok a férjem 25. 5 és fél éve vagyunk együtt és 5 éve vagyunk házasok. Van egy munkatársnője akivel minden reggel találkozunk az iskolában mert mind a ketten akkor visszük a gyerekeinket a suliba. A hölgy egyedül viszi a lányait én meg a férjem meg a fiúnkat visszük a suliba mindig együtt.Akárhányszor találkozunk a köszönésen kívül mindig van valami megjegyzése a nőnek. Például: Ma igen gyorsak voltatok? Vagy például a mi kocsink mellé parkolt le és mikor találkoztunk akkor oda szól vigyorogva a férjemnek hogy: elég szűkösen fogsz beférni a kocsidba meg mellé vihog.A férjem ezekre nem reagál soha semmit.Mikor mondom neki hogy ez engem mennyire zavar szerinte a nő nem csinál semmit pusztán ilyen a természete.Már ott tartok hogy személyesen beszélek a nővel hogy ezt fejezze be mert már eléggé zavaró.Hozzá teszem a nő olyan 40 körüli.De akkor is köszönjön aztán haladjon tovább. Mit tegyek?????????

2018. máj. 3. 10:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%

"ma 10:45"


Ennek a történetnek semmi köze ahhoz, hogy betegesen féltékeny vagy.

2018. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Semmit ne tegyel, mert nincs miert.
2018. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Tegyél burkát a férjedre lol...na de legalább van önkritikád.
2018. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet cikinek tartaná ha csak lazán köszönne :D

Ne aggódj, semmi baj ezzel :) és ne a férjed nyaggasd miatta, ő nem tehet róla, írtad, hogy nem is reagál :) nyugi!!

2018. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Válasz a kérdésre: én 1-2 mondatos beszélgetést nem tartok megerőltetőnek, én úgy reagálnék, hogy beszélnék vele én is 1-2 mondatot, pl. időjárásról, gyerekről, suliról, bármiről, vagy megkérdezném, hogy van - ez udvariassági kérdés. Az sem baj, ha néha viccelődik valaki, én is szoktam, más is szokott, ettől szebb az élet.

Egyáltalán nem értem - ahogyan mások se - , hogy mi a probléma. Köszön, mert így illik és mond 1-2 mondatot nektek, ahogyan az emberek általában szoktak. Én ügyfelekkel dolgozom, az emberek szeretnek beszélni. AZ a ritkább, amikor valaki ilyen szótlan, hallgatag. Ha nem akarsz az se baj, nem vagyunk egyformák.

Ez a téma egyáltalán nem is téma. Örülj, hogy nincs semmi gondod, problémád, szép az életed, a párod valóban szeret - téged is , a gyereket is - hát nem ez a lényeg?

2018. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne tegyél semmit.

Ha a férjeddel kavarna, vagy rá akarna mászni, azt megteheti a munkahelyén, van rá 8 órája. Mellettetek úgy menne el egy szó nélkül, fa arccal, mintha őt se ismerné, nem hogy téged.

A másik: munkahelyen nagyon kínos helyzetbe kerülhet a férjed, ha te neki ugrasz a nőnek. Főleg akkor, ha ranglétrán feljebb áll vagy közvetlen munkatársa. De anélkül is kínos, ha arról csicsereg az iroda, hogy szegény férjednek milyen hárpia felesége van...

2018. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen kissé beszédkényszeres emberek, akik állandóan beszélgetni akarnak. Ennyi.

Nem kell reagálni. De ha egyszerűen csak közvetlen akar lenni, akkor te is mondhatsz néhány jó szót. Hogy pl. milyen kis csinos a kislánya ebben a szoknyában, vagy ilyesmi... Ha nem esik nehezedre.

2018. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16# egyetértek.
2018. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Értem én,hogy mi zavar. A túlzott beszédkényszere, amiatt azt hiszed a férjedet akarja behálózni, tetszik neki.

Engem is zavarna, de nem tennék semmit.Vannak ilyenek.Én is csendes hallgatag nő vagyok, és zavar ha valaki mindenáron beszélgetni akar,nem vagyunk egyformák.

Amúgy észrevettem a nők sokkal csacsogósabbak, ha van ott egy férfi is...lehet ha csak te lennél a gyerekkel neked nem dumálna.

A férjemet is szólongatják idegen, és nem idegen nők, pedig se nem fiatal,se nem Adonisz.Főleg az eladónők ,nagyot köszönnek, szívélyeskednek, engem meg kb. ugyanaz,ha egyedül vagyok, kb.levegőnek néz...

2018. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%
Hihetetlenül birtokló vagy. A fèrjed levegőt vehet az engedelyed nèlkül? Keress szakembert, mert nàlad valami baj van a toronyban, nem kicsi....
2018. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!