Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szűz férfiak! Ti hajlandóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz férfiak! Ti hajlandóak lennétek a házasságig várni a szexszel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy megismerkedtek álmaitok nőjével, szerelmesek lesztek egymásba. Képzeljetek ide egy olyan nőt, aki mindenben megfelel nektek: pont olyan a testalkata, haja, szeme színe, stílusa, személyisége, ami nektek a legjobban bejön, mintha egymásnak teremtettek volna titeket. A nő szintén szűz és nem szeretne házasság előtt szexelni (belátható időn, mondjuk max 2-3 éven belüli házasságra gondolok, nem 6-8 év együttélés, barát-barátnőség utáni házasságra). Ti benne lennétek vagy inkább keresnétek egy olyan nőt, aki hamarabb lefekszik veletek?

2018. júl. 10. 09:26
1 2 3
 11/21 peca1000 ***** válasza:
86%
A helyzet az, kedves kèrdező, hogy a mai szűz fiúk, ha véletlenül barátnőhöz jutnak, akkor nemhogy a házasságig, de mèg 1 hónapig sem fognak várni a szexxel, mert végre szereztek egy nőt, akivel le tudják vetni ezt a nagy terhet a vállukról.
2018. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
2# hát marha nagy ötlet összeházasodni valakivel, akit nem is ismersz és egy napot nem életetek együtt.
2018. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy miért kéne várnom a házasságig? Ha úgyis tudod, hogy vele akarod leélni az életed, akkor miért? Szerintem itt nem is arról van szó, hogy nekünk fontosabb a szex, mint a párunk. Nem tartom jó ötletnek ezt az egészet. Látod ti is max 2-3 évet várnátok.. Együtt éltek legalább addig? Érted hogy mi a probléma? Össze házasodsz valakivel, akit alig ismersz, mert hajt a vágy, szerelmes vagy, valószínűleg még a rózsaszín köd se múlt el... Ez gáz. Ha meg együtt éltek megint csak gáz, mert milyen az hogy együtt keltek, együtt fekszetek, de szex még sosem volt? És ne gyertek azzal, hogy régen is működött. Mert baromira nem azért maradtak régen együtt, mert olyan marha boldogok voltak. Ma már szerencsére nem ítélnek el, ha nem maradsz bent egy szar házasságban.
2018. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Volt, akinek régen is működött és ma is van, akinek működik, ugyanígy van, akinek nem, dehát nincs biztos "recept" a jó házassághoz, nem lesz sem jobb, sem rosszabb attól valaki, ha házasságig vár. Nem is az a kérdés, hogy a szex-e a fontosabb, vagy a párod, ha így állítjuk be a dolgot, akkor a 2 hét után szexelő párok mind csak kiéhezett, ösztöni szinten létező állatok és a házasság után szexelők mind szentek, akik tisztelik és becsülik egymást, ami nyilván nem így van. Csak arra voltam kíváncsi, hogy mennyire jellemző manapság, hogy egy férfi várna házasságig, mert a való életben, az ismerőseim körében még soha nem hallottam ilyenről. Szerintem felnőtt korban, megfelelő érettség és emberismeret mellett nem annyira jellemző már a "rózsaszín köd" és az, hogy szinte ismeretlen legyen számodra az, akivel 2-3 éve együtt vagy és lehet, hogy itt gyakorin így van, de a felnőtt szűz férfiak sem mind frusztráltak, kiéhezettek és nem feltétlenül csak az első adandó alkalomra várnak, hogy megdughassanak valakit.
2018. júl. 10. 12:13
 15/21 peca1000 ***** válasza:
77%

Ha ilyen férfit keresel, aki házasságig szűz marad, javaslom a különböző vallási közösségek felkutatását.


Vasárnapi misén nézz körül, találni fogsz ilyen fiatalembert, ha elég kitartó vagy :)


Világi, nem vallásos emberek közt ne keressél, mert egész életedben szűz fogsz maradni, és vénlány leszel, mert hogy elvenni így senki sem fog.


Így járt pár ismerősöm, az egyik már közel van a 70-hez, és a többi sem mai csirke.

2018. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Mi mindketten várni szerettünk volna az esküvőnkig. Külön-külön érett meg bennünk az elhatározás, még mielőtt megismerkedtünk. Csókok, simogatások voltak, ismertük egymás testét, tudtuk, mit szeret a másik, mi esik jól. Biztosak voltunk benne, hogy működni fog a szexuális életünk. Viszont nekünk fontos volt, hogy a templomi fogadalom után legyünk egymáséi igazán. Idén vagyunk 10 éve házasok, heti 5x biztosan együtt vagyunk, van 2 csodaszép gyerekünk, boldogok és szerelmesek vagyunk. Viszont ha bármelyikünk nem így akarta volna, biztos vagyok benne, hogy nem lennénk boldogok. Ehhez az kell, hogy egymástól függetlenül, magatok miatt hozzátok meg ezt a döntést, ne pedig kivárja egyik a másikat. Az úgy csak gyűlölethez vezet.
2018. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ez olyan téma, hogy ma már kötelező lett a vasárnapi misét említő mondatot is ":)" - val zárni.


minek tisztelni a másságot? senki sem fizet érte.

2018. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
A kérdés inkább az, aki vár a szexszel a házasságig 2-3 évet, az miért szexszel a házasságban, ha ugyanúgy boldogok szex nélkül? ;)
2018. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Peca, én nem keresek senkit, csak kíváncsi voltam. Vallásos férfi nem való hozzám, mert én nem vagyok az, egy ilyen férfi valószínűleg hozzá hasonló nőt keres.
2018. júl. 10. 14:43
 20/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem.


Nővéreméknél ez a helyzet... szűzen mentek egymáshoz. 3 éve vannak együtt, de amiket elmesél, az alapján nemsok időt jósolok nekik.


Társként jól funkcionálnak, de a szex az katasztrófa. Eltérő igények (a sógorom többször szeretné, a tesónak megfelel a heti 3 is ), eltérő méretből adódó fájdalom, vérzések. Szeretik egymást, de nem tudom, meddig bírják még.


Az biztos, hogy én exemtől 100% elváltam volna, mert brozasztóan rossz volt az ágyban :(

2018. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!