Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vetnek meg és nevetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vetnek meg és nevetnek ki, amiért várunk a házasságig?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a párom 22. A nyáron lesz az esküvőnk, és addig nem szeretkezünk. Szeretném tisztán odaadni magam neki, és ő is nekem. Miért vet meg és nevez naiv kislánynak ezért mindenki, akivel szóba kerül a téma? Miért kérdőjelezik meg, hogy másoknál van még igaz szerelem? Persze fröcsögnek a romantikus filmekre és regényekre, hogy irreális, ami azokban van, pedig a mi szerelmünk még azokat is túlszárnyalja. Talán erre irigykednek?

Legalább nekünk az egészségre is nagyobb az esélyünk, nem kapunk el mindenféle betegségeket.

Több barátnőm is van, akik évente járnak rettegve nőgyógyászhoz szűrésre, mit ne mondjak, nagyon kellemes lehet még az orvosnak is széttenni, miután fűvel-fával lefeküdtek... A másik barátnőmnek pedig minden antibiotikumszedés után kiújul a gombája, amit az egyik fiútól kapott vszeg még régen. Mindegy, ebbe nem is megyek bele, én nem ítélkezem felettük, én barátkozom is velük, csak nem értem, miért kell degradálni, mert én nem ezt az utat választottam, és a párom sem.


2018. febr. 21. 18:54
1 2 3 4 5
 1/41 Hans Pötterman ***** válasza:
33%
Mert bolondok az emberek. Jó látni,hogy azért vannak még akik normális értékrendeket képviselnek. Sok Boldogságot nektek,és szép életet EGYÜTT! :)
2018. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%

Kislány, nem attól igaz szerelem egy kapcsolat, hogy házasság előtt nincs szex. Éretlen gyermeteg a felfogásod.


Ha nem d..gsz össze-vissza mindenkivel és megfelelően védekezel, akkor nem kapsz el semmilyen nemi betegséget.


A ti döntésetek, azt csináltok, amit akartok. Egyébként nem is tudom, hogy miért foglalkozol mások véleményével.

2018. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%
Ciki lesz elválni egy éven belül. Gyereket remélem nem akartok a nászéjszakán csinálni, ahogy szokás lenne.
2018. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%

A házasság utáni szex a ti döntésetek. Viszont ehhez senkinek semmi köze. miért kell másokat beavatni a saját szexuális életetekbe? Azért néznek rátok furcsán, mert manapaság ritka az ilyen. Én sme értem teljesen, hogy miért kell az esküvőig várni...mi fog változni azután? De persze ez a ti dolgotok, mánsak meg nem kell elmondani. :)


22/L

2018. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
Hat, nem csodalom, hogy megvetnek. Nem a dontesed miatt, hanem mert ilyen ontelt, masokat megveto picsusz vagy. Mi az, hogy szetteszi az orvosnak? Szerinted te nem fogod szettenni vagy mi az isten? Szerinted neked nem johet elo gomba antibiotikum szedestol (mindenkinek ugyanugy teszi tonkre a szervezetet, te tisztasag...)? Ezzel a gondolkodassal semmikepp nem vagy tisztabb senkinel, maximum ostobabb plusz egy szuzhartyaval...
2018. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%

Ne érdekeljen mások véleménye!


Egyébként lesz mit tanulnotok,nem biztos,hogy habos torta lesz a szexuális életetek....

2018. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, én sem szexeltem mással, csak a férjemmel, de mivel mi is fiatalon jöttünk össze, eszünk ágában nem volt várni a házasságig. Nem akarlak megbántani titeket a világért sem, de számomra is nevetséges elképzelés ez, olyan gyerekes. Kivéve ha dolgoztok mindketten, van saját keresetetek, együtt éltek és külön a szülőktől. A fűvel fával szexelés és a házasságig nem szexelés között van egy kis különbség. Én úgy gondolom, nem a szexről szól egy kapcsolat, de nagyon fontos. Másrészt elég intim dolog és hogy házasodhatnék össze valakivel akivel még nem kerültem ennyire közeli kapcsolatba? És most ne gyere azzal, hogy régen is így volt mert régen sokan maradtak kényszerből együtt, és élték le az életüket valakivel akivel rövid ismeretség utána összeházasodtak, és mielőtt észbe kaptak, hogy egyáltalán nem illenek össze, márt úton volt a gyerek, majd a tesó is.
2018. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%

Én eddig egy férfival voltam/vagyok szexuális kapcsolatban, aki jelenleg is a párom, több mint öt éve. Vele és akkor éreztem úgy, hogy akarom és szeretem, pedig 20 éves voltam, nem egy alkalmam lett volna rá előtte. Ez nem előny vagy hátrány, csak egy tény rólam. :D Másnak a 3. partnere, a 15. vagy a 40. lesz a befutó.


De szerintem egyszerűen f..szság ennyit várni, meg úgy tenni, mintha ez annyira tiszta és fantasztikus dolog lenne. Mondjuk abból, hogy közöttetek és a fűvel-fával szexelő között szerinted csak a légüres tér van, mindent elárul. :D De amúgy csináljátok, én nem gondolkozom úgy mint te, de mivel ez engem nem érint, nagyjából le is sz..rom. :)

2018. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
92%
Arrol nem is beszelve, ha 20 eves elvileg felnott nokent nem alap, hogy igenyes vagy magadra olyan szinten, hogy alapveto szureseket elvegeztetsz (a rak nem a szextol lesz am... meg a fertozesek tobbsege, hanem akar egy nyilvanos vecetol az egyetemen, vagy ha veletlen megfogsz valamit, es kesobb elfelejted... vagy egy uszodatol... nem lesz kevesebb eselyed fertozesekre csak mert ekkora piedesztalra emelted magadat. Csak meg butabban tunsz.), akkor az konkretan gaz. A rak nem valogat "tisztsag" meg szerelem meg partnerszam alapjan. Gondolom, szamodra ez is uj.
2018. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem jól teszitek.:) Irigyek mert kilógsz a sorból.

Amúgy nem vallásosak vagytok?:)

2018. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!