Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha elkezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elkezdtek erdekelni mas ferfiak? Hogyan nyomjam el ezt az erzest magamban? Szegyelem magam.

Figyelt kérdés

Ferjnel vagyok szeretem őt. 5 eve vagyunk egyutt. 24 és 23 évesek vagyunk van ket gyermekunk. (Ikrek, masfel evesek).


Viszont azt kossuk ki, hogy nem csalnam meg a ferjem, nem dobnam fel a csaladom egy ferfiert sem. Es nem szeretnem, hogy a gyerekeimnek kesobb szegyenkeznie keljen miattam.

De felek, hogy ha ez igy megy tovabb "rossz" utra terek.


Bar nincs konkret ferfi aki erdeklne, viszont vagyom a szenvedelyre,torodesre.


bant, hogy ezt erzem, szegyellem is magam, hogy ilyen gondolataim vannak. Bant hogy ezt erzem. Faj mert szeretem őt. Csak maganyosnak es elhanyagoltnak erzem magam. Nincs idonk egymasra. Ő is szeret engem ezt mondja es sokszor erezteti is. De nekem ez nem eleg.

Maganyos vagyok a ferjem mellett.

Nőböl vagyok vagyom a szeretetre stb..


Beszeltunk mar errol a ferjemmel hogy maganyosnak erezzuk mindketten magunkat, aztan a masikat hibaztatjuk es nem lepunk, hogy ez valtozzon. Vagy ha lepunk is, rovid ideig.


Szeretjuk egymast, de megis maganyosan elunk egymas mellett.



2018. júl. 13. 14:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Foleg az utolsonak! Az igazan hasznos rank, es valo igaz amit irtal.


Koszonom megegyszer

2018. júl. 13. 17:22
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem màs pasi kell hanem a férjed kéne...aki ezek szerint nem törődik veled, nem törődtök egymàssal. Ne fogjàtok a gyerekekre. Ezt ti alakítottàtok így. Egy hàzassàgban a boldogsàg is, és a magàny, a szomorúsàg érzése is azon múlik, ti ketten mit tesztek ezért. Becsúszott terhesség? Egyértelmű, hogy túl koràn vàllaltatok gyerekeket. Egymàs tàrsasàgàt, a kapcsolatot se volt időtök kiélvezni, és màris szültél. Bőven ràért volna ez 8- 10 év múlva is. Akkor esélyes hogy könnyebben dolgozzàtok fel a kapcsolat ideiglenes hàttérbe szorulàsàt és nem fajult volna eddig. Rég megoldhattàtok volna. Kettesben jobb a helyzet, csak egymàsra koncentràlhat 2 ember, gyerekkel viszont sokkal több kényelmetlenség, macera, szervezés kell akàr egy nyugis estéhez is.

Erről a helyzetről csak ti tehettek, és nem fog magàtól megoldódni a baj. Ha nem kerestek megoldàst, teljesen el fogtok hidegülni egymàstól. Màr elindultatok a lejtőn, de mèg visszajöhettek! Ha nem tesztek semmit csak sajnàltatjàtok magatokat, annak az a vége, hogy vagy elvàltok ès ott leszel a nyakadban 2 gyerekkel egyedül, vagy elvegetàltok egy szar hàzassàgban amíg valamelyikőtök nem talàl màst aki törődik vele. Szerezzetek bébicsőszt ha kell, oldjàtok meg. A kapcsolatotok megromlott! Igyekezzetek megjavítani ha nem akartok vàlni vagy boldogtalanul leélni egy életet megrontva ezzel az otthoni csalàdi légkört, mert a gyerekeitek abban fognak felnőni!

2018. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!