Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élek, de beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek, de beleszerettem valakibe, aki szintén házas. Hogy lépjek túl, dolgoztam fel?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni a férjem.Tisztelem,becsülöm, de az érzéseket nem lehet irányítani

Egyszerűen nem tudom elfelejteni


2018. aug. 14. 16:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
82%

5 Tudod miért olyan mocskosdan gerinctelen a világ, mert az emberek úhgy élnek ahogy te, és ahogy te javaslod.


A házasság nem arról szól, hogy ha bárki jön, akkor azt eldobjuk, hanem arról, hogfy a kisértésekben megállunk mint a cövek, és a felelőséget nem rázzuk le egymás iránt. Hanem felnőtt, felelőségteljes életet élünk, amibe nem tartozik bele más károkozása.

2018. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Nem fogom megcsalni a férjem,az biztos.Az nem én vagyok.Attól többre tartom őt és magamat is.Bàrmennyire " trendi" félre kavarni,ez nálam nem opció

Csak maga az érzés fáj.Hogy miért kell mást szeretni,mikor tudom hogy nem szabad

2018. aug. 14. 16:23
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
9 Ez maximális kisértés amiben vagy. Ezt így hívják.
2018. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

*Csak maga az érzés fáj


elmúlik. Aztán már csak mosolyogsz a sok hülyéskedésen, meg beszéden..

2018. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

12 Most azt a helyzetet képzeld el, ha mind két fél ugyan így van. Tehát az akibe beleszerettél, ő is belédszeretett...


és ugyan igy megálltok. Az mennyire tud fájni.

2018. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Hidd el, könnyebb, sokkal könnyebb lenne,ha tudnám hogy ő is szeret.Valahogy az erőt adnak, úgy az élethez

Attól még hüséges maradnék, csak sokkal könnyebb lenne elengedni

2018. aug. 14. 16:34
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

16 Az ember azt érzi ha szeretik, ha szerelmesek belé.


Már egyetlen kézfogás is árulkodó, főleg ha a fazon nehezen engedi el a másik kezét, pedig csak kezet nyujtottál búcsúzásnál:)

2018. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Nem érezhetően a viszont ász, mert helyzet sem volt,ahol bizonyítani tudta volna, hogy akár ő is így érez
2018. aug. 14. 16:49
 19/50 A kérdező kommentje:
Nem érezhettem a viszonzást*
2018. aug. 14. 16:50
 20/50 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező,mit akarsz hallani? Mi honnan tudhatnánk,h Te ezt hogy dolgozd fel.Elhiszem,h szereted,tiszteled a férjed,de nem tenném tűzbe a kezem azért,hogy a másik fél ne tudna elcsábítani.
2018. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!