Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élek, de beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek, de beleszerettem valakibe, aki szintén házas. Hogy lépjek túl, dolgoztam fel?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni a férjem.Tisztelem,becsülöm, de az érzéseket nem lehet irányítani

Egyszerűen nem tudom elfelejteni


2018. aug. 14. 16:02
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
51%
Meg annyi, hogy az jarhat igy akinek szar a kapcsolata es keresi/hagyja a kinalkozo alkalmakat. Tudod ugy kell viselkedni, hogy esely ne legyen ra. Ha meg platoi szerelmet taplalsz vki irant akit nem is ismersz az pedig egy gyerekes baromsag es lehet kapuzarasi panikod van.
2018. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
76%
29 Ne foglalkozz velük..
2018. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

Nem foglalkozom idiótákkal.

Hallod,amit mondasz?! Kívánom, hogy éld át és majd megtudod.

2018. aug. 14. 22:01
 34/50 anonim ***** válasza:
44%

Szabadkozhatsz,hogy nem csalod meg a férjed, amit én el is hiszek, bizonyára úgy van. Bár nem sok értelmét látom annak,hogy veszettül küzdesz, leírod,hogy az érzéseknek nem lehet parancsolni és még rá is támadsz azokra, akik esetleg feltételeik,hogy kevésbé vagy ártatlan és tisztességes az ügyben. A tény, amit én leszűrtem: a férjedet szereted, tiszteled, de vélhetőleg az érzéseid Irányába már nem a régiek, mint rendes feleség a család érdekében Vele vagy, és ez teljesen rendben van.

DE: azért ne ess át magyarázkodásba a túloldalra. Ha elmondanád a férjednek azt,hogy Te nem tudsz felejteni egy pasit már hosszabb ideje, de fogat összeszorítva is maradsz Vele...nem tudom mennyire értékelné ezt.


Nem akarlak bántani de kicsit álszentnek tartalak.


Én is hosszú kapcsolatban élek, és én se csaltam meg sosem a párom. Aztán jött egyszer egy hasonló helyzet amire nem mondtam nemet. Nem vagyok büszke rá, de nem is bánom,hogy megtörtént,de egyedi eset volt.Nem volt azóta se még kalandom se, pedig lehetett volna nekem is, ahogy minden nőnek.

2018. aug. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

Utolsó! Akkor miről beszélsz,ha te meg félre is mentél?! És ilyenek próbálnak erénycsőszködni," jó tanácsot" adni

Nem egyedül vagyok szerintem ezzel a problémával, biztos hogy sok év házasság után nyilván akaratlanul mást is megszerethet az ember

De úgy gondolom nem attól álszent valaki, mert másfelé is érez.Erős a kötelék a férjem és közöttem, nagyon jól működik a házasságunk ,és mégis megtörtént ez velem

De én legalább hű maradok, nem úgy mint te

És nem megerősítést várok tőletek, hogy jól teszem ha becsapom a férjem, hogy milyen aljas vagyok, hogy ezt érzem,csak mások véleménye is érdekel

Biztos hogy sok év alatt legalább egyszer valaki mást is megszerethet mindenki, valószínűleg az én férjemnek is tetszhet más nő, mert ő sem vak.Csak úgy gondolom,nem mindegy hogy ezeket a helyzeteket tudjuk e helyén kezelni

Nem kell engem biztatni,meg megdicsérni, hogy mártír vagyok,mert hidd el szar alaknak érzem magam

2018. aug. 15. 10:19
 36/50 anonim ***** válasza:
92%

Az érzéseidről tényleg nem tehetsz, de gondolkozz azon amit az utolsó hozzászóló írt.

Ha igazán szeretnéd a férjed ez nem fordulhatna elő. Más dolog az, hogy vonzódik az ember valakihez, de uralkodik magán és nem lép félre (és pár hónap alatt elmúlik a vonzalom). És más az, hogy hosszú ideje egy másik férfire gondolsz, szeretsz.

Próbáld fordított helyzetben elképzelni ezt, ha a férjedről tudnád meg, hogy évek óta más nőre gondol. Mit éreznél, akkor is úgy éreznéd, hogy vele szeretnél maradni?


Én voltam ebben a szituációban. Az exférjem beleszeretett másba. Nem csalt meg, "csak" a másik nőt szerette. Hidd el, hogy sokkal rosszabb volt mintha megcsalt volna (ami talán sose derül ki).


Én nem mondom, hogy rúgj fel mindent, de gondolkozz el. Szerintem csak tiszteletre és megbecsülésre egy életet nem lehet alapozni. Ha két ember nem szereti egymást nem biztos, hogy együtt kell leélni egy életet.

Miért veszed el az esélyt magatoktól, hogy igazán boldogok legyetek?

2018. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
69%
34-es,most akkor félreqrtál vagy nem? :-D Egyedi eset mi? :-D És te osztod az észt a kérdezőnek,aki semmit nem tett azon kívűl amit leírt...micsoda álszent pica vagy,gratulálok.
2018. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
77%

37-es szerinted az semmi, hogy évek óta mást szeret?

Nem irányíthatja az érzéseket, de tisztességes úgy lenne, ha a férje elé állna és elmondana mindent. Neki is joga lenne dönteni, hogy szeretne e olyan nővel élni, aki másra vágyik.

Ez a kapcsolat akkor is hazugságon alapszik, hiába nem történt félrelépés.

2018. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
30%

34-es vagyok. Ha már ilyen szépen megszólítottatok még válaszolok: nem házasságban élek, kapcsolatban állok, nincs közös gyerekünk, közös otthonunk. Bár ennek nincs köze a hűséghez közlöm Veletek,hogy voltam férjnél és a férjem sosem csaltam meg.


Nem érzem magam álszentnek,bevállaltam amit tettem. Viszont azt álszentnek érzem akik itt fogat összeszorítva küzdenek a hűségért úgy,hogy azzal kezdenek és fekszenek évek óta a párjuk mellett,hogy egy másik pasira gondolnak.


Kérdező, Te nagyon tudsz mindenre válaszolni, vélhetőleg akkor a saját problémádra is találsz megoldást.

2018. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Hú, de oda mondtad!! Semmit sem értesz ..
2018. aug. 16. 08:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!