Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élek, de beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek, de beleszerettem valakibe, aki szintén házas. Hogy lépjek túl, dolgoztam fel?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni a férjem.Tisztelem,becsülöm, de az érzéseket nem lehet irányítani

Egyszerűen nem tudom elfelejteni


2018. aug. 14. 16:02
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanezen mentem át az elmúlt bő egy évben.

Én addig kerültem és voltam vele rideg, míg elment a kedve a "nyomulástól", és azóta új erőre kapott a házassága (ott gyerek is van), engem meg megutált. Nagyon fájt sokáig, most is rossz még, de mi is kezdünk egymásra találni a férjemmel, és ez nagyon boldogító <3

Együtt dolgozunk, így baromi nehéz volt csendben végig csinálni, de megérte, tudom.

2018. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Nyugodtan elhiheted, hogy nem csalnám meg

15 év alatt nem egyszer,de nem is kétszer lett volna lehetőségem,hidd el

Tudok mérlegelni, nem fogom a gyerekem életét tönkre tenni, csalódást okozni neki

Csak egyszerűen ezt érzem,de már második éve

Nem tudnék tükörbe nézni,ha megtenném

2018. aug. 14. 17:16
 23/50 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentem a huszasnak szántam
2018. aug. 14. 17:19
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

*de nem tenném tűzbe a kezem azért,hogy a másik fél ne tudna elcsábítani.


Ha eltudta volna, nem irt volna ilyen kérdést ki.

2018. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
36%

21


*engem meg megutált


Nem ebben a helyzetben voltál, ha egyáltalán valaha voltál ilyen helyzetbe..


Semmiféle utálat egyik félben sincs.


Szerintem te csak valamit írtál, de hogy az ehhez a szituhoz semmilyen köze nincs az zicher.


Én 3 éve voltam ebben a helyzetben, és sok évig chateltem az illetővel, amjd az illető találkozott velem (látni akart) és kapóra jött neki az akkori munkám.. Én nem tudtam hogy ő kicsoda, ő tudta, hogy én ki vagyok, és én is rájöttem idővel.

2018. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
2018. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo, miert vagy olyannal akit nem szeretsz? Mert ezekszerint a ferjedet a legkevesbe sem szereted. Az erzelmi megcsalas amit muvelsz sokkal fajdalmasabb, mint mondjuk egy reszeg felredugas, amit mondjuk azert kovet el valaki erzelemmentesen, mert xy okok miatt ideiglenesen nincs szex a kapcsolatban. Sajnalom a ferjed es a kapcsolatod, hogy ilyen hazassagban elsz. En nem tudnek minden egyes nap ranezni a ferjemre es eljatszani, hogy minden rendben van amikor mas ferfi utan csorgatom a nyalam. Undorito amit muvelsz es atvered a ferjed. Azon gondolkodj el inkabb, hogy ot szereted e vagy sem es o szeret e teged. Ezt beszeld meg vele...ne szineszkedj.
2018. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem verem át a férjemet,mert nem csalnám meg.

Te is járhat így,mint én.Elhiheted, hogy nem könnyű helyzet

Ítélkezni viszont te nagyon könnyen tudsz

Ebben mi a színészkedés?

2018. aug. 14. 21:17
 29/50 A kérdező kommentje:

Undorítónak sem mondanám a helyzetet,mert nem történt semmi

Kíváncsi lennék a te életedet.Általában a legnagyobb állszentek tudnak így ítélkezni mint te

2018. aug. 14. 21:20
 30/50 anonim ***** válasza:
37%

Nem atveres, hogy mas ferfi irant taplalsz erzelmeket nem a ferjed irant? Hogy lehetseges ez egy hazassagban egyaltalan? Nem ertem, hogy az ilyen emberek miert hazasodnak...es teljesen mind1, hogy 8-10-20 ev telik el...de nem vagy oszinte. Ele kellene allnod, hogy problemad van, mert mast szeretsz es nem ot. A ferjed meg jo nagy szamar lehet ha ezt nem erzi vagy leszarja mert neki is van valakije. A megcsalas nem a szexnel meg a csoknal kezdodik...hanem ott ahol te tartasz.


Rolam annyit, hogy hazassagban elek es szeretjuk egymast, nincs igenyunk masra, ezert vagyunk hazasok. Nem alszentseg amit irok hanem csupan oszinteseg. Te azert iteled meg igy mert tudod, hogy igazam van..csak masoktol varsz buzditast es visszaigazolast a te igazadra es a gerinctelen viselkedesedre.

2018. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!