Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért marad a férfi azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad a férfi azzal a nővel, aki több férfival is megcsalta?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy nincs abban a férfiban büszkeség, akit össze-vissza csalt a felesége? Hogy maradhat egy 50 es férfi azzal a nővel, aki több férfival megcsalta? Mi erről a véleményetek. Lehet ebből még normális házasság? Tudja még ez a férfi ezt a őt tényleg szeretni?

2018. aug. 29. 21:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon tudnék olyan pasival lenni, aki megcsal.
2018. aug. 29. 22:04
 12/18 anonim ***** válasza:
Hova válna el 50 évesen? Ilyen idősen már nem szívesen kezd új életet az ember.
2018. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Értem. Ez is egy álláspont.
2018. aug. 29. 22:07
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Mindenki törődjön a saját dolgával. Nehogy már más mondja meg ki-kivel éli az életét. Ha nagyon keresnénk mindenkinél lehet valami kivetnivalót találni. Boldogok ez a lényeg. Egyébként én is többre becsülöm a ku rvákat, mint a frigid nőket.

Kinek a pap kinek a papné.

2018. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert nagyon nehéz nőt találni. Ha jól néz ki, akkor persze, hogy vele marad, mert tudja, hogy nem kaphat jobbat.
2018. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ismerek egy férfit, akinek egy nő azért költ ilyet a feleségről, mert a férfi akit kinézett magának lepattintotta, és hűséges a feleségéhez, és akár hogy riszálja magát a nő a férfinek, akár mit művel, hogy elérje, hogy a pasi kezdjen vele, semmit nem ér el, mert a férfinek nem kell:)


Nem te vagy az véletlenül:D


"Kiscsillag" a kórós téveszméid már lassan az egészségedre fog menni:DD

2018. aug. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Van egy vicc is erre.

Tasziló olyan gyönyörű a feleséged, de nem zavar, hogy félrejár?

-Figyelj Arisztid inkább legyen egy csokitortám akit néha megosztok a barátaimmal, mint egy sz*r kupac akivel élhetek egy életen keresztül.


Nekem is volt egy fodrász barátnőm aki akkor még eléggé fehér májú volt, kis mértékben nem zavart volna ha megcsal, de egy idő után nagyon nagy üzemben csinálta, ezért szakítottam vele. Most egy olyan nővel élek aki nem csal meg, de az utolsó 5 évben szinte nem volt szex és magánélet, biztosan jól döntöttem így?? 41F

2018. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

50 évesen már egy férfit ennél fontosabb dolgok érdekelnek. Valószínűleg a kényelem, a pénz vagy egyéb ok miatt vannak együtt és lényegtelen, hogy már évek óta nincs szex vagy éppen érzelmek.

Minek ugrálj már ennyi idősen? Újra randizni? Minek?

Amúgy sok helyen röhögnek a férfin és a nőn,de az a helyzet,hogy mindkettő félrejár. A férfi jobban tud titkot tartani.


Csak az a menő, ha kiderül hogy a másik "nem tud róla"...na ezen gondolkodj el.

2018. szept. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!