Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sztetek nem normális, ha vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek nem normális, ha vki a házasság helyett a munkáját választja?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat, igazán nagyon. Soha senkit nem szerettem ennyire, és nem is fogok találni még egy olyat mint ő. De legtöbbször úgy érzem a munkámat mégis jobban szeretem nála. Orvos vagyok egy kórházban, és engem a hivatásom szeretete éltet, nem a párkapcsolatom. Rettegek, hogy egyszer választanom kell majd (a barátom Pesten lakik, én Miskolcon), mert tudom, hogy nem a Pestre költözést választanám... :(( Nagyon félre vagyok sikerülve? ://

2018. nov. 8. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez tök jó, inkább örülj neki.


pasik jönnek vagymennek, de a hivatásod mindig ott lesz neked.


ott van pl. várkonyi abndrea, aki lazán eldobta az orvoslást amiatt, hogy súgógépről híreket olvasson fel.


én inkább őt nem tartom sokra, a pénz, a hírnév, a könnyű siker neki fontosabb volt, nem is értem, miért végzett orvosit.


nagyon becsülendő, hogy ilyen doki vagy.


és rzt soha ne add fel egyetlen pasi kedvéért sem, ne te hozd meg feltétlenül az áldozatot.


a pasi megcsalhat, a szerelem elmúlhat... de a hivatásod a tiéd.

2018. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem te nem vagy orvos. Orvos nem írogat gyakorira, főleg nem ilyeneket és ilyen stílusban.
2018. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasid is hozhatna érted áldozatot, hogy hozzád költözik. Miért pont neked kellene mindenképp alkalmazkodni?
2019. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2021. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!