Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasság kötés, hány év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság kötés, hány év együtt járás, együtt laksá után jó?

Figyelt kérdés
2018. dec. 12. 15:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Korulmenyektol fugg.

Hany evesek vagytok, milyenek a korulmenyek, milyen a kapcsolatotok...

2018. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Válaszoló:Én csak kérdeztem,meg érdekel mások tapasztalata,véleménye.
2018. dec. 12. 15:18
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Ezt igy nem lehet meghatározni!
2018. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
11%
Ha túl sokáig vártok, elmúlik a szerelem. A házasságok, kapcsolatok 5-7 év után szoktak tönkremenni, amikor az emberek másba szeretnek bele (=másra kezd el nedvesedni a nunijuk/állni a kukijuk, nem a párjukra).
2018. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Az se mindegy, hogy milyen idősek vagytok.

Pl. 18 évesen akkor se feltétlen jó ötlet, ha 5 éve együtt vagytok. De mondjuk 35 évesen ismerhetitek saját magatok annyira, hogy fél év együttélés után is lesz értelme házasodni.

Van, hogy két embert pár hónap alatt is próbára tesz az élet, és biztosak a választásukban, hogy számíthatnak egymásra. De más 10 év után is bizonytalan, és arra vár, hogy jön valaki jobb.

Nincs két olyan szám, hogy x év járás x év együttélés után 100% együtt maradnak.

2018. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
7 év együttlét elég ismeritek egymást és elég sok idő ahhoz hogy egy újabb szintre vigyétek a kapcsolatot. bár serintem pénzpazarlás de ez nem számít :D
2018. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs egységes válasz.

Van, akik egy évvel a megismerkedésük után már házasok, vannak, akik sokáig járnak, együtt laknak, és utána házasodnak. Mindkét esetben tönkremehet egy pillanat alatt, vagy kitarthat életük végéig.

Személy szerint mindenképpen együtt akarok élni párommal legalább egy évig házasság előtt. Nekem ez tűnik ésszerűnek, biztosabbnak. Persze, garancia így sincs semmire :)

Nagyon függ a kapcsolat dinamikájától, de még inkább a 2 embertől. Az utóbbit pedig lehetetlen előre megjósolni. Az biztos, hogy ha egy kapcsolat bizonytalan alapokon áll, akkor a házasság nem erősíti meg.

2018. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

Nincs normális válasz rá.


Ahogy sokan írták sokminedntől , sok körülménytől függ.


De mint nagyon jól tudjuk sokan csak bumm belevágnak, legyünk házasok!!!

2018. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évnél rövidebb ismeretségre semmiképp nem házasodnék, pedig megkaptam már 34 éves nőként, hogy kifutok az időből.
2018. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van 9-es :)


Ha meg hamar belemész 1 éven belül azért mert már ideje lenne, és később kiderül, hogy k**úrvára megszívtad mert elkapkodtad ....azzal megint éveket csesztél el...

2018. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!