Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ezzel az érzéssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

A férjemmel két éve vagyunk házassok. 3 hete kiderült,hogy a munkahelyén van egy nő aki hát úgy mondjam ráhajtott mert ő a nős férjekre utazik. A lényeg,hogy a férjem elkezdett vele játszani mert a nő megőrült érte. És 3 hete lebuktak mert észre vettem a messengeren való beszélgetésüket abból kiderült,hogy nem történt meg a dolog, de viszont elég intim dolgokat írogattak egymásnak. Nagyon összevesztünk, itt akartam hagyni, de adtam neki egy esélyt mert azt mondta nagyon megbánta,hogy bántott, mert ő neki tetszett az hogy a csaj akarja őt. De soha nem csalt volna meg, és nagyon bánja az egészet. Azt mondta nem tudja miért csinálta mert én mindent megadtam neki. Nagyon sokat beszélgettünk azóta is erről a dologról,próbálok hinni neki de egyszerűen nem megy vannak jobb napok de van amikor elgondolkodok rajta,hogy oké hogy most nem tette meg mert lebuktak. Mindössze 2 hétig írogattak egymásnak. Nagyon szerettem a férjem mindig, de most nagyon kínlódok belülről, azt érzem,hogy a szerelem elmúlt. És nem tudom mit csináljak várjak még,hogy fog enyhülni ez a dolog bennem, de nem tudok neki hazudni,hogy nagyon szeretem mikor ez már nem így van. Tanácsot szeretnék kérni.

Negatív és lekezelő kommenteket nem kérek!



2019. febr. 10. 14:46
1 2 3 4
 11/31 Rockarc ***** válasza:
100%

U, ezt nem akartam olvasni. :(


Messze nem ismerem a kapcsolatotokat, igy csak altalanos dolgokat tudok irni. Szinte biztos, hogy nem egyutt fogjatok felnevelni a gyereket. Ugyanis a kapcsolat lelke halt meg. Megszokas es egyutteles lehet a max, amit el tudtok erni, rosszabb esetben egymas mellett eles. Bitangul tonkretette a ferjed 3 ember eletet.


Fiatal vagy, a gyerekneveles, plane pici korban, nem leanyalom. Nem is fognak 2 kezzel kapkodni utanad, de igy legalabb lesz eselyed valaki mellett boldognak lenni.


42F

2019. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed kérdező. Utolsó egy aljas ember az ilyen aki ezt teszi a terhes feleségével. Később is tuti megcsalna, semmi se szent neki.
2019. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én sem tudom máshogy gondolni hiába a férjem és szeretem még azért, de igen aljas dolog volt. És ettől félek,hogy aki egyszer megtette az megteszi máskor is csak okosabban fogja csinálni. Most szerencsém volt,hogy tudtm a jelszavát mert még régebben ő adta meg, és mivel éreztem a dolgot ezért beléptem, kérdeztem tőle,hogy tudta nagyon jól hogy én tudom a jelszavát akkor hogy mem félt hogy lebukik azt mondta ő menekült ettől a dologtól és azért nem titkokta annyira a dolgot mert nem jelentett semmit neki az egész.
2019. febr. 10. 17:33
 14/31 anonim ***** válasza:
86%
Csak duma. Balf.sz volt mert megfeledkezett róla vagy nem gondolta hogy belenézel az üzenetváltásaiba. Legközelebb óvatosabb lesz... Ha nem gondolta volna olyan fontosnak, beszélt volna róla hogy: "képzeld szívem, van egy kolléganőm aki rám van indulva de leráztam" vagy ilyesmi. De így egyértelműen titkolta és ha titkolta akkor tudta hogy bűnös és bűnös dologra készült.
2019. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy tetszett neki,hogy ennyi év után is még eltudja érni,hogy akarja őt valaki, de neki nem jött be a csaj.
2019. febr. 10. 17:47
 16/31 A kérdező kommentje:
Azt mondta neki ez csak egy játék volt....de ezt ki hiszi el :(
2019. febr. 10. 17:48
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt semmiképp ne hidd el. Ha nem jött volna neki be a csaj akkor nem is írogat neki. Amúgy meg könyörgöm, házas és terhes a felesége - mégha be is jön neki egy másik csaj, ez sem ok arra hogy elárulja a párját.

Az én párom imádott terhesen. Azt mondta szebb vagyok mint valaha - és éreztette is velem végig. Meg azóta is.

2019. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Igen talán ez ami nagyon fáj,hogy terhesen csinálta ezt, 8 évig kibírta mert abban biztos vagyok,hogy 8 év alatt soha nem csalt meg, és pont amikor a legszebb időszakunk van első baba akkor teszi ezt meg.
2019. febr. 10. 18:01
 19/31 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon sokat elárul a jelleméről. Elhiszem hogy borzasztó nagy csalódás ez neked, kedves kérdező. 8 évig kitartottatok egymás mellett és pont akkor árul el amikor legjobban szükséged lenne rá. De jobb későn mint soha... még mindig találhatsz mást, aki megérdemel.
2019. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel teszek jót :( :( Mert gyerekkel meg hát ugye egyedül nem a legkönnyebb az élet, és addig míg szeretem meg kínlódok én is meg ő is mert láttom rajta, 8 évet nem egyszerű lezárni főleg nem így,hogy baba lesz nem sokára. De ha meg egy boldogtalan házasságban élünk akkor meg az sem jó. :(
2019. febr. 10. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!