Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ezzel az érzéssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

A férjemmel két éve vagyunk házassok. 3 hete kiderült,hogy a munkahelyén van egy nő aki hát úgy mondjam ráhajtott mert ő a nős férjekre utazik. A lényeg,hogy a férjem elkezdett vele játszani mert a nő megőrült érte. És 3 hete lebuktak mert észre vettem a messengeren való beszélgetésüket abból kiderült,hogy nem történt meg a dolog, de viszont elég intim dolgokat írogattak egymásnak. Nagyon összevesztünk, itt akartam hagyni, de adtam neki egy esélyt mert azt mondta nagyon megbánta,hogy bántott, mert ő neki tetszett az hogy a csaj akarja őt. De soha nem csalt volna meg, és nagyon bánja az egészet. Azt mondta nem tudja miért csinálta mert én mindent megadtam neki. Nagyon sokat beszélgettünk azóta is erről a dologról,próbálok hinni neki de egyszerűen nem megy vannak jobb napok de van amikor elgondolkodok rajta,hogy oké hogy most nem tette meg mert lebuktak. Mindössze 2 hétig írogattak egymásnak. Nagyon szerettem a férjem mindig, de most nagyon kínlódok belülről, azt érzem,hogy a szerelem elmúlt. És nem tudom mit csináljak várjak még,hogy fog enyhülni ez a dolog bennem, de nem tudok neki hazudni,hogy nagyon szeretem mikor ez már nem így van. Tanácsot szeretnék kérni.

Negatív és lekezelő kommenteket nem kérek!



2019. febr. 10. 14:46
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Azt mondja folyamatosan,hogy soha nem fog bántani mégegyszer ezt is megbánta mindent megtenne,hogy visszacsinálja, de neki az élete nem ér nélkülem semmit és nem akar elveszíteni, nagyon sírt akkor is mikor kiderült azt mondta tudja,hogy egy szemét ember és aljas volt amit csinált azt mondta legszívesebben meghalna amit tett velem.
2019. febr. 10. 18:15
 22/31 Rockarc ***** válasza:
100%

Ezek sablon dumak. Egy eredetit nem mondott, csak amit a "szokasos" megcsaltam a felesegem rovatban latni. Adj neki idot, de ennel sokkal tobb kell reszerol, a bunbanat szerintem edeskeves.


Mondom minimum annyi, hogy hoditsa meg ujra a szivedet. Addig legfeljebb egymas mellett eltek, mint az alberlok.


42F

2019. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Mind szép és jó amit mond, de nekem is "sablon duma" benyomásom van.

Nem ér semmit az élete nélküled, mégis megcsinálta veled ezt terhesen! Nyilván nagyon nehéz a döntés, megértelek. Előzővel egyetértek, adj egy kis időt de ha nagyon szenvedsz és nem tudod túltenni magad rajta (én nem tudnám hiszen oda a bizalmam), akkor gondold végig mi a legjobb a babának-- elárulom: az, ha boldog az anyja.

2019. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

És a neheze a baba megszületése után kezdődik majd ami kettőtöket illeti a kapcsolatotokban.

nem tartom magam egy prűd embernek de ez a terhes feleség melletti kikacsintgatások bármi is történt, még férfi szemmel is a minősített gerinctelenség kategória..mi lesz később?

2019. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
72%
Meg lehet kövezni, de èn reménykednèk benne hogy elmegy a baba (ha korai terhesség), mert elvetetni nem lenne szívem, de nem szeretnék egy ilyen fèregtől gyereket, csak minèl előbb megszabadulni tőle.
2019. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

ezt már kiírtad pár napja, kérdező.


még mindig ezen pörögsz, az azt jelenti, h. talán a tetű férjedet lspátra kéne tenni.

én már akkor is megírtam neked, h. nemcsak az a problémás, h. nős létére téged megalázott, és belement egy kvázi megcsalásba, mert ez érzelmi megcsalás volt, hanem az is, h. visszaélt a másik nő érzéseivel és hülyítette.


és szerintem de, tetszik neki az a nő.


ilyen szituba nem megy bele vki minden érdeklődés nélkül.


a férfiak menekülni szoktak az olyan nők elől, akik rájuk akaszkodnak, de nekik nem jön be a nő.


a férjed akciója azt mutatja, h. nemcsak az volt kedvére, h. a nő felfigyelt rá, hanem ő is vonzónak találja a nőt, izgatja, ez tuti, és azért ment bele ebbe.


neked persze, h. azt mondja, h. csak szívatás volt, nem érez iránta semmit.


tudd, h. ez NEM IGAZ.


azt mégsem mondhatja neked, h. tetszik neki a nő, mert kinyírnád v. elválnál.


de így meg persze, h. benyeled, mint kacsa a nokedlit, h. ez semmi nem volt.


a férjedet csak még jobban izgathatja a nő, mert a szexig nem jutott el vele, márpedig fogadjunk egy láda pezsgőbe, h. úgy, de úgy megdugná...

2019. febr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Nyilván,hogy a férjemnek hiszek nem egy idegennek"


igen, higgyél csak a gerinctelen férjednek!


ez könnyen kideríthető, nézd meg a mailk, csetek, sms-ek dátumát, ki írt először rá a másikra, abból ki fog derülni.


én a helyedben nem védeném a férjemet, és nem hinnék neki automatikusan, hiszen már átvert, a szava annyit ér, mint egy vödör fos.

2019. febr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Én 24 éves vagyok, ő 26 éves. 8 éve vagyunk együtt ebből 2 év házasság"


oh, hát akkor itt még lesznek bőven bajok.


a férjed 18 éves kora óta veled van, most élné ki magát, most jött rá, h. szerelmi téren még nem tapasztalt eleget, 8 év alatt rád is unhatott bőven.


jön a gyerek, remek.


lesznek itt még problémák, pláne most, h. kevesebbet szexelhetsz, leköt a gyerek.


a munkahelyváltás egyéltalán nem jelenti azt az én értelmezésemben, h. azzal a nővel már nem beszél, nem találkozik.


valójában ez egy tök ravasz elterelő hadművelet is lehet, rögtön melóhelyet vált, a gyanúdat elaltatja, a nővel meg bármikor tud talizni, anélkül, h. lebukna.


mindent ne vegyél készpénznek, gondolkozz kicsit, bszki!

2019. febr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
külön tarkólövés járna a pasidnak azért, amiért a terhesséhed alatt bonyolódott viszonyba, ezzel a leendő gyereketeket is elárulta.
2019. febr. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon sírt akkor is mikor kiderült azt mondta tudja,hogy egy szemét ember és aljas volt amit csinált azt mondta legszívesebben meghalna amit tett velem."


ezt nevrzik érzelmi manioulációnak, önsajnáltatásnak, NEHOGY BEDÜLJ NEKI!!!


akkor bezzeg nem bőgött, meg nem szenvelgett, mikor a csajt fűzte.


legyen már eszed, persze,h. bömböl (egy pasitól ez tök gáz!), mert el akarja érni, h. higgyél neki.


bőghet, szemét volt, és sztem soha nem bízhatsz már meg benne, soha.

2019. febr. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!