Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ezzel az érzéssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

A férjemmel két éve vagyunk házassok. 3 hete kiderült,hogy a munkahelyén van egy nő aki hát úgy mondjam ráhajtott mert ő a nős férjekre utazik. A lényeg,hogy a férjem elkezdett vele játszani mert a nő megőrült érte. És 3 hete lebuktak mert észre vettem a messengeren való beszélgetésüket abból kiderült,hogy nem történt meg a dolog, de viszont elég intim dolgokat írogattak egymásnak. Nagyon összevesztünk, itt akartam hagyni, de adtam neki egy esélyt mert azt mondta nagyon megbánta,hogy bántott, mert ő neki tetszett az hogy a csaj akarja őt. De soha nem csalt volna meg, és nagyon bánja az egészet. Azt mondta nem tudja miért csinálta mert én mindent megadtam neki. Nagyon sokat beszélgettünk azóta is erről a dologról,próbálok hinni neki de egyszerűen nem megy vannak jobb napok de van amikor elgondolkodok rajta,hogy oké hogy most nem tette meg mert lebuktak. Mindössze 2 hétig írogattak egymásnak. Nagyon szerettem a férjem mindig, de most nagyon kínlódok belülről, azt érzem,hogy a szerelem elmúlt. És nem tudom mit csináljak várjak még,hogy fog enyhülni ez a dolog bennem, de nem tudok neki hazudni,hogy nagyon szeretem mikor ez már nem így van. Tanácsot szeretnék kérni.

Negatív és lekezelő kommenteket nem kérek!



2019. febr. 10. 14:46
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
25/30 válaszoló a gyerekemet semmi pénzért nem bántanám már 20 hetes vagyok. De ha pár hetes lennék akkor se vetetném el,mert ha külön is leszünk de neki mindig a legjobbat fogom adni. És ő az egészről nem tehet semmit, de ő már itt van és még jó hogy itt van mert ő add erőt és fog is mindig.
2019. febr. 11. 04:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!