Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki hogyan oldja meg az anyagia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan oldja meg az anyagiakat?

Figyelt kérdés
A párommal hamarosan össze házasodunk és nem szeretnék veszekedést az anyagiak miatt . Nekem és neki vannak bizonyos dolgok amiket megszoktunk venni és hozzá szoktunk . Természetesen egyszer vannak a költségek a fogyasztásra , utána a kaja és minden más többi .

2019. máj. 31. 07:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 A kérdező kommentje:

És akkor most hogy adtál 34 vagy 35 évesen egy magyar leckét boldog vagy?


Jobb lenne ha gondolkoznál azon hogy ennyi évesen itt vagy , se férjed se senkid csak van egy gyereked és max egy sz*x partnered akitől ma azt hiszem nem kaptad meg az adagodat ! Ugyhogy csinàlom én végig én a helyes utat és nem szűlök zabi gyereket !

2019. máj. 31. 23:56
 32/90 anonim ***** válasza:
100%

Mi közös kasszàn vagyunk. Mindketten költünk sajàt dolgokra, én könyvekre, a férjem kàrtyàkra, ésszerűen osztjuk be a pénzt, gyarapszik minden hónapban a megtakarítàs is. 9 éves kapcsolat, 8 éve élünk együtt, nem volt soha gond anyagiak terén. Felelősek vagyunk, nem szórjuk 2 két kézzel, de azért élvezzük is az életet.

Az én fizetésem a közös megtakarítàsunk, minden hónapban gyűlik, csak akkor nyúlunk bele ha extra kiadâs jön, pl új telefont, mikrót, hűtőt, mosógépet, laptopot stb kell venni. ( pl tavaly ezek mind kellettek). Anno úgy indultunk hogy mindenünk nagyon régi volt. 20 éves hűtő, 15 éves mosógép stb.

A férjem fizetéséből pedig élünk, szórakozunk a mindennapokban. Ez a rendszer nekünk bevàlt így.

2019. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon ajànlatos lenne hàzassàg előtt együtt élni. Hatalmasat bukhattok ha utólag derül ki, hogy nem bírjàtok. Csak egy jó tanàcs. Nem egy ismerősöm vàlt el fél, 1 év utàn emiatt.
2019. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 A kérdező kommentje:

33-as


Remek ❤️ Sok boldogságot továbbra is !

2019. jún. 1. 00:00
 35/90 A kérdező kommentje:

34-es


Nagyon sokat vagyunk együtt ! De nálunk ez nem divat ! Együtt élhetsz akár 10 évet valakivel akkor sem ismered ki normálisan néha ! Én ismerem őt , egy vidékről vagyunk !


Az élet kockázatos . Én nem félek a válástól . Viszont tudom hogy boldogok leszünk ,sok hasznunk válik abból .

2019. jún. 1. 00:02
 36/90 anonim ***** válasza:
76%

Nem szexpartnerem van, hanem élettársam. :)

Neked lehet papírra van szükséged ahhoz, hogy nőnek érezd magad, nekem nem kell a boldogsághoz fecni.

A gyerekem pedig nem "zabi", úgyhogy tizenéves szrosként fogd be a pofádat!

2019. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
100%

Visszaolvastam amiket írtàl kérdező. Elàrulom, elvàlni sokkal megalàzóbb, kínosabb, nagyobb kudarcélmény, nagyobb súlya van, annak nyoma van, hivatalos. Valami nem stimmel a fejedben ha te inkàbb vàlsz, minthogy legalàbb pàr hónapot arra àldozz, hogy együtt élve is megismerjétek egymàst.

Mellesleg mi is 6 hónapot éltünk együtt a férjemmel esküvő előtt. Nem dobott mint szajhàt. Olyan tàrsat kell vàlasztani aki nem fosik felvàllalni hivatalosan.

Nem az a megoldâs, hogy jàrogatàs alappal hàzasodtok össze. De mindegy, majd tanulsz....

2019. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy képzelem, ha majd párkapcsolatban élek, hogy lesz egy közös rész, amit fizetésünkhöz mérten mind a ketten adunk bele; abból megy majd a rezsi, a kenyér, esetleges javítások, tisztálkodási szerek, kutyakaja is közösből mehetne szerintem, mert pl olyannal jönnék össze, akinek ha pl van kutyája, a kutya az is családtag és ketten felelnénk őérte is még, nem csak a saját magunk, meg még a gyerekeinknek az ellátásáért; stb.;; és lesz mindkettőnknek külön, önálló része; és akkor majd abból vehetünk magunknak ruhákat, ha valaki nagyon édesszájú, akkor mehet a sok nasi ebből az egyéniből; szal ezzel a résszel meg majd egyénileg rendelkezünk. Szal ebből lehet magunkra költeni, amit saját magunknak szeretnénk. Pl esetleg fodrász, vagy új cipő.
2019. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 A kérdező kommentje:

37-es


Messze jársz a tizenévestől;)


De a te eszed 😒😒😒


Na jól van hát akkor menj a “nem zabi” gyerekedhez ès az èlettársadhoz , bár megint összeköltözni egy olyannal aki csak a “sz*x partnered nagy hiba . ! 👌🏿

2019. jún. 1. 00:22
 40/90 A kérdező kommentje:

#38


Majd megtanulod az élettől hogy a válás nem szégyen hanem megváltás . Nem kell összeköltözni valakivel hogy megismerd !


Attól hogy nem követem ezt a ocsmány divatot a fejem tökéletes és tisztességes vagyok !


A fejedben neked van baj hogy ezeket mondod pedig tanulhattál volna !

2019. jún. 1. 00:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!