Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyit kell minimum keresni férfinak ahhoz hogy családot alapítson, mennyi kell a nőknek manapság?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 09:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

Kit kérdezel? Nőt vagy férfit?

Ha női oldalt nézed: Ááá nem kell semmiennyit a nőnek betenni, elég a pcsját, a férfi dolga minden.

Ha férfit? Hmmm... minden közös nem? Akkor fele-fele, 300-300 mondjuk.

Majd jön a tipikus kettős mérce a madamoktól, meg a válás... Mert a nőt nem érdekli, hogy honnan, de legyen, mert szomszéd józsinak van, sakkor oda megy... Nem szabad ilyenbe belemenni, csak szerződéssel.

2019. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mindkét félnek annyit, hogy egyedül is el tudja magát tartani.

Nő vagyok.

2019. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Andi80018 ***** válasza:
76%
Ez attól is függ, van-e saját lakás, van-e valamifajta hitel, milyen a két ember életvitele, van-e olyan hobby esetleg, amire folyamatosan költenek, tehát mik az igények a párnál, milyen életszínvonalon élnek, és szeretnének élni a gyerek után is. Az is lényeges, van-e szülői segítség. Ha konkrétan leírod ezeket, pl a saját eseted, ha az érdekel, akkor könnyebb számszerűsíteni.
2019. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

Ha ossze költözés van + család alapítás akkor jobb ha meg mindketten dolgoztok! Azaz összejön annyi penz ami a családi házra jut + baba dolgokra! De legalább 230-250 ezret minimum... sajnos a 180 ezres fizetés nem a legjobb a lakás + 2 felnőtt és 1 baba eltartásához!

De akkor az ugy jo az a 230-250 ezres fizu hogy van tartalékotok! Min 500 ezer! Azert elsonek keressetek meg magatokat!

2019. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Semennyit. Nem az kell hozzá :)

Ha nem hiszed, nézd meg a romákat.


Komolyra fordítva: ilyen kevés infóval nem értelmezhető a kérdés, mert túl sok a ha.

Van-e lakásod és HA van, mekkora? -a rezsi miatt érdekes.

HA albérleted van mekkora és mibe kerül.

HA hiteled van lakásra kocsira akkor azok jelentősen befolyásolják a válasz összeget.


Mennyi kell a nőknek? Hát attól függ melyiknek.

Egy gazdag családból jövő anyukedvence királylánynak sosem tudsz eleget adni ha ezzel a kérdéssel foglalkoznod kell.


Amíg egy átlagos családból, normális gondolkodású/értékítéletű nőnek elég ha 2-300at hazaviszel mert amikor tud, ő is dolgozni fog és megéltek normálisan.



Van ismerős család ahol az apa keres 200-at, az anya 150-et, van két kisgyerek, albérletben élnek pesten, van autójuk, megtehetik, hogy külföldön nyaraljanak évente 1x és boldogok.


Van olyan is akiknél a család bevétele ennek a duplája és mégis mindig likviditási gondjaik vannak, persze ott 2 kocsi van és házat bérelnek, többet mutatnak annál is mint ami van nekik.



A "mennyi kell?" a hozzáálláson, életvitel elképzelésen, a lokáción és az igényeken múlik.

2019. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ahogyan az előttem szólók közül többen is megírták, ez sok tényezős dolog. Attól is függ mik az igényeitek és attól is, hogy milyen körülmények között szeretnétek élni. Nincs általános recept.

Én azt tudom ajánlani, hogy ne költsetek butaságokra, de főleg ne méregdrága trendi dolgokra, amelyekkel többnek akarjátok mutatni magatokat. Inkább spóroljatok, hogy minél nagyobb megtakarításotok legyen és csak valóban okos és szükséges dolgokra költsetek. Ezt havi 150 ezerből is meg tudjátok tenni.

2019. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%
Jelenleg GYED- en vagyok+ tp a pocaklakómmal, mind a kettő maxon van, tehát 250+ amit keresek jelenleg, mielőtt szúrná a szemét valakinek, trombózist kaptam kisterhesen és fontosabb volt a babám egészsége, mint matírt játszani a munkahelyemen. Ha dolgozok, akkor 200+ a bevétel ( adókedvezmény nélkül) a férjem 300 körül keres hónapfüggő, h alatta vagy fölötte van. Ebből hárman kényelmesen elélünk, szerintem négyen is elfogunk. Van kocsink, van lakásunk, utóbbin van hitel még, de töredéke egy albérleti árnak, nemsoká lejár. Félre is tudunk tenni ebből, ha valami beütne, nyaralni is voltunk, igaz nem külfökdön, egy hetet a Balatonnál. Szerintem két felnőtt+ 2 gyereknek kell az 1 gőre jutó 100.000 ft, hogy kényelmesen éljenek, ne kottyanjon meg, ha úgy alakul havi 16 ezer tápszerre, 30 gyógyszerre stb.
2019. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!