Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire normális dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog az, hogy a társadalom 99%-a elítéli a megcsalást, közben sokan dugnak félre?

Figyelt kérdés

Mondjuk ebben én is benne vagyok. A sárgaföldig lehordom azt, aki megcsalja a barátnőjét, bezzeg ha nekem lehetőségem van félrekefélni egy jó nővel, bizony nem hagyom ki az alkalmat.


Miért?


2019. aug. 18. 09:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A megcsalasban sok minden benne lehet. Van akinek nincs is lehetosege megcsalni a masikat, mert ronda vagy akarmi. Altalabsn ok papolnak a legjobban a megcsalas ellen.

Ha szeretsz vkit ugxsem csalod meg, esetleg pia hatasa alatt, de sztem arra is kicsi az esely ha tenyleg szeretsz vkit. Ha csak ugy szereted vmennyire nah akkor abbol lehet negcsalas.

2019. szept. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!