Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire normális dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog az, hogy a társadalom 99%-a elítéli a megcsalást, közben sokan dugnak félre?

Figyelt kérdés

Mondjuk ebben én is benne vagyok. A sárgaföldig lehordom azt, aki megcsalja a barátnőjét, bezzeg ha nekem lehetőségem van félrekefélni egy jó nővel, bizony nem hagyom ki az alkalmat.


Miért?


2019. aug. 18. 09:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem csaltam meg senkit, soha nem is fogok. Ez jellem kérdése. Elítélem a megcsalást, de nem ítélem el az embereket. Vannak akik rossz mintákat hoznak, vannak akik gyávák elválni, vannak akik nem képesek többre az adott szintjükön. Mondjuk az gáz amikor valaki még önmagának is hazudik róla...
2019. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Mert ha vele történne, rosszul esne... persze ha ő csinálja, akkor már nem annyira probléma.
2019. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert sok szar és szánalmas ember van. Nekem mondjuk tök mindegy kik dugnak félre, ameddig nekem nincs dolgom ilyen nyomorékkal.
2019. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%

Van baj a hazassagoddal? Megbeszelted vele? Ha félre akarsz menni akkor nyitott kapcsolat had menjen ő is. Ha ő erre azt mondja2nem akkor valjatok el!


Azért van.megcsalas mert izgalmas2elmenyekre vágynak,ami ha nem.derul3ki akkor olyan mintha nem.

Létezne de amugy nagy lelki karokat okozhat.El kell gondolgokni h megeri e,vagy az asszony miért nem.jo neked!

2019. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2019. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Még mindig nem jönnek rá a hü.lye fejükkel, hogy az élet így vagy úgy, de ki fogja egyenlíteni a számlát.
2019. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Sokan csak normálisnak akarnak tűnni,ezért mondják hogy elítélik.

Meg mikor ők csalnak az nem baj ,de ha őket csalnák meg ,fel vannak háborodva.

Sok olyan nőt tudok aki félrekúrt, vagy swingerezik,de látom hogy Facebookos csoportokban ossza az észt a hűségről...meg férfiak akik havonta félrelépnek , de ha egy nő csal akkor mindennek elmondják....

Egyszerűen csak ilyen undorítóan hazugok az emberek, hányok tőlük. Ahogy tőled is kérdező.

F36

2019. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%
Mert semmi erkölcs nincs az emberekbe, hogy ne verjék át csapják be azt aki szereti az adott embert.A hazugság, mások háta mögötti átverés már nem számít semmit, az hogy ezzel mit okoz annak akit megcsal les.arják mert csak. Undorító a mai kapcsolatok többsége.
2019. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
Mert a legtöbb ember kifelé meg akar felelni. Ez a csordaszellem. Nagy merészség kell ahhoz , hogy valaki bevállaljon valamit amit a többség elítél. Van egy mese: A király új ruhája? Amit csak az láthat aki "rendes" ember. Mindenki ájuldozik, hogy milyen gyönyörű. Aztán egy gyerek megszólal, hogy hiszen nincs is rajta semmi. Ezután még egy két bátor, aztán egyre többen, végül az egész tömeg..... Csordaszellem, ez a magyarázat Kérdező!
2019. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%
Én nem ítélem el a megcsalást.
2019. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!