Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti összejönnétek olyan gerinct...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan gerinctelen alakkal, aki valaha csalta már meg az éppen aktuális párkapcsolatát?

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 13:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2019. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2019. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
66%
Nálam ez kizáró ok, mert az illető jelleméről és konfliktuskezelési módszereiről olyan bizonyítványt állít ki, ami nálam elfogadhatatlan. A megcsalás kivétel nélkül mindig csak döntés kérdése, aki pedig valaha hajlandó egy gyenge, gyáva selejt módjára dönteni, arra nem vagyok kíváncsi, akkor se, ha van mellé ezer jó tulajdonsága.
2019. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
35%
Minden éremnek két oldala van.Kérdés,hogy miért csalta meg?
2019. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
56%
Ja és olyannal se kezdenék, aki valaha volt szerető.
2019. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Pozitívum, ha az ember képes mások hibájából tanulni, és nem kell személyesen elszenvednie azt amit nem akar.
2019. szept. 2. 13:25
 7/37 anonim ***** válasza:
70%

Nem hinném,hogy mindenkinek minden napvilágra kerül a múltjából, esetleg eldicsekszik azzal,hogy az előző párját,hogy csalta meg, kivel volt viszonya. Ezt általában titkolják, és ha valakivel idegenként alakítunk ki kapcsolatot ezt vélhetőleg sosem tudjuk meg. Vagy esetleg akkor, amikor már nyakig bennevagyunk a kapcsolatban, és csak a jó oldaláról ismerjük meg a másikat.

Én biztos nem rúgnék fel azért egy kapcsolatot mert a pasi akivel én nagyon jól kijövök, valamikor régen az egyik barátnőjét megcsalta.


Jelenlegi páromnak volt egy szeretői kapcsolata amibe Ő függetlenként, a nő viszont férjesként ment bele. Szinte minden részletét tudtam,bár akkor még barátként, és nagyon nem találtam helyénvalónak. Régen egy pár vagyunk, és teljesen biztos vagyok a hűségében.

2019. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem mindegy, miről is van szó konkrétan. Ha tiniként hülye volt, hozott egy rossz döntést, de tanult belőle, az rendben van, elfogadható. De ha valaki rendszeresen ezt csinálta, így élt, akkor nem kérek belőle.
2019. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
44%
Az én párom jelenleg ilyen. Többek között velem is megcsalta az előző párját. Volt bennem egy kis félsz az elején de azóta teljesen jól működünk és bízom benne.
2019. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
61%
Én összejönnék minden gond nélkül.
2019. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!